Mój koszyk

JUŻ DOSTĘPNY !

Wypróbuj bezpłatnie DZIEŃ 1!

Rusz z kanapy i zacznij się ruszać! Tylko 4x w tygodniu po 30 minut dziennie. Tyle wystarczy, aby w przeciągu 4 tygodni zauważyć i poczuć super efekty. To prosty, ale niezwykle skuteczny program, który nie obciąża stawów. Bazuje głównie na cardio bez skakania oraz na wzmacnianiu z wykorzystaniem własnego ciała, hantli i taśm mini band. 

Przekonaj się sam czy ten program jest dla Ciebie wykonując BEZPŁATNY trening. 

Play Video
Play Video

Przepraszam, treningi są dostępne tylko dla klubowiczów z aktywnym abonamentem.

TYDZIEŃ 1

TYDZIEŃ 2

TYDZIEŃ 3

TYDZIEŃ 4

Szukasz czegoś trudniejszego? Koniecznie zajrzyj do TRANSFORMACJA

Wiem jak to jest zaczynać od zera

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie.

Jeśli ja dałam radę osiągnąć formę życia, to Ty też dasz radę!

Zobacz metamorfozy i rekomendacje

Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać formę życia i ciało o jakim zawsze marzyłaś. Nie tylko ja jestem na to dowodem, ale również kobiety trenujące razem ze mną na platformie FITbodyClub.pl

Ty również możesz dołączyć do tego grona!

Wypróbuj platformę jeszcze dziś!

Nie ma czasu na czekanie! Im szybciej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz sukces. Szkoda marnować każdy dzień, jeśli chcesz coś zmienić, to TERAZ jest najlepszy moment. 

A więc, wskakuj na siedzenie kierowcy i przejmij kontrolę nad swoim życiem. Razem przemierzajmy drogę po najlepszą wersję siebie.

Czekam na Ciebie w FITbodyClub

www.fitbodyclub.pl © 2019-2021