Mój koszyk

Program treningowy, którego zadaniem jest przygotowanie ciała do sezonu BIKINI w ekspresowym tempie! Główny cel to pośladki oraz płaski i ładnie zarysowany brzuch. Dodatkowo wyrzeźbienie ramion, pleców oraz wysmuklenie całego ciała. Program jest praktycznie przeznaczony dla większości osób, bo poziom zaawansowania głównie zależy od użytego sprzętu i obciążenia. Natomiast minimum to 1 m-c staż treningowy. Treningi są długie, średnio trwają ok. 1 h, więc nie jest to program dla osób bez żadnego przygotowania.

Program BIKINI BODY EXPRESS trwa 8 tygodni i jest podzielony na 2 etapy po 4 tygodnie. Pierwsze 2 tygodnie każdego etapu to nowe treningi. 3 i 4 tydzień to powtórzenie treningów z 1 i 2 tygodnia, ale w innym rozkładzie. Dokładna rozpiska znajduje się w zakładce “PLAN TRENINGOWY”. Każdy trening trwa +/- 60 minut i zawiera już rozgrzewkę oraz wyciszenie po każdym treningu.

Nie jest to łatwy program, ale bardzo skuteczny jeśli chodzi o modelowanie kobiecej sylwetki. Efekty po 8 tygodnia są nieziemskie, a główny cel programu to POŚLADKI. Nie zabraknie treningów na górną część ciała, cardio oraz ćwiczeń wysmuklających nogi. W każdy czwartek jest sesja treningu rozciągającego (Recovery Flow), którą powtarzamy co tydzień przez 8 tygodni. Niedziela (dzień 7 tygodnia) to dzień wolny od treningu. 

Przed rozpoczęciem programu koniecznie wykonaj pomiary cm i najlepiej jeszcze rób zdjęcie Twojej sylwetki, aby po 8 tygodniach sprawdzić uzyskane efekty. Obiecuję, że będziesz bardzo zadowolona bo to jest najskuteczniejszy program do modelowania kobiecego ciała. 

WAŻNE! dobieraj obciążenie oraz opór taśm taki, który będzie dla Ciebie wymagający, ale nie powodujący zaburzenie prawidłowej techniki ćwiczeń. Natomiast nie podwyższanie sobie porzeczki w postaci cięższego obciążenia może wydłużyć uzyskanie zadowalającego efektu. Jeśli czujesz, że możesz więcej, to się nie wahaj!

Pamiętaj również o zdrowej diecie, która wspomoże uzyskanie sylwetki marzeń! Treningi z BIKINI są dość długie i wymagające, zatem zalecam, aby zaraz po treningu spożyć porcję pełnowartościowego białka oraz węglowodanów prostych. 

Wymagany sprzęt do programu BIKINI BODY EXPRESS:

       zestaw hantli od lekkich po naprawdę ciężkich. Minimum dla średnio i zaawansowanych to dwa różne obciążenia (lekkie i cięższe). Moje hantle jakie używam w programie to 2 kg, 3 kg, 6 kg, 9 kg

        taśmy mini band – cały zestaw

       piłka fitness – dla osób które nie mają piłki, będzie wyświetlać się alternatywa ćwiczeń bez użycia piłki

   mata treningowa

              woda – treningi są godzinne, więc przyda się mała buteleczka wody

Dla poziomu podstawowego wystarczą hantelki 0,5 – 2 kg oraz taśmy mini band (dwa najmniejsze opory) 

Przepraszam, cały program jest dostępny tylko dla użytkowników z płatnym dostępem.

ETAP 1

Play Video

ETAP 2

Zobacz metamorfozy i rekomendacje

Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać formę życia i ciało o jakim zawsze marzyłaś. Nie tylko ja jestem na to dowodem, ale również kobiety trenujące razem ze mną na platformie FITbodyClub.pl

Ty również możesz dołączyć do tego grona!

Wiem jak to jest zaczynać od zera

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie.

Jeśli ja dałam radę osiągnąć formę życia, to Ty też dasz radę!

Co jest najczęstszą przyczyną porażki i braku efektów?

W fitbodyclub.pl te problemy odchodzą w zapomnienie!

Rozpoczynając program treningowy dostajesz plan, codzienną motywację i gwarancję skuteczności. Zatem, wchodź na platformę i pozwól mi pomóc osiągnąć Twoje cele! 

Wypróbuj platformę jeszcze dziś!

Nie ma czasu na czekanie! Im szybciej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz sukces. Szkoda marnować każdy dzień, jeśli chcesz coś zmienić, to TERAZ jest najlepszy moment. 

A więc, wskakuj na siedzenie kierowcy i przejmij kontrolę nad swoim życiem. Razem przemierzajmy drogę po najlepszą wersję siebie.

Czekam na Ciebie w FITbodyClub

www.fitbodyclub.pl © 2019-2021