Wypróbuj bezpłatnie pierwszy dzień

CARDIO ZONE to program, dzięki któremu w krótkim czasie można uzyskać niepowtarzalne efekty. Szybko i skutecznie! Każdy trening spala setki kalorii i pozostawia kałużę potu na ciele. Zatem, efekty murowane, a kondycja wskoczy na wyższy poziom. Chcesz zmienić swoje ciało? To nie zastanawiaj się tylko działaj.

Program nie jest dla początkujących. Jeśli już ćwiczysz jakiś czas, to przetestuj pierwszy dzień i sama sprawdź czy poziom jest odpowiedni dla Ciebie. Natomiast pamiętaj o tym, aby stawiać sobie wysoko poprzeczkę. Powodzenia :*

Szybko i łatwo

Teraz odchudzanie jest dużo łatwiejsze i szybsze. Dzięki programom treningowym jakie oferuje, masz gotowy plan ćwiczeń na każdy dzień. Wystarczy wybrać program odpowiedni do swojego poziomu zaawansowania i zacząć zmieniać swoje ciało.

W jednym miejscu

Na platformie treningowej FIT body Club masz wszystko w jednym miejscu. Zarówno treningi cardio, siłowe, rozciąganie, yoga czy też kickboxing. Gotowe plany treningowe, gotowe treningi dla każdego poziomu zaawansowania!

 

Trenuj gdzie chcesz

Sama decydujesz gdzie i kiedy chcesz trenować. Masz dostęp przez 24h, bez ograniczeń z dowolnego urządzenia, które posiada internet (smart TV, iPad, iPhone, smartfony,  laptopy/komputery). Dzięki temu oszczędzasz czas, a tym samym pieniądze.