Mój koszyk

Program treningowy, którego celem jest maksymalne spalanie i wyszczuplenie ciała w 4 tygodnie. Po tym programie nie tylko ciało będzie smuklejsze i jędrniejsze, ale również kondycja, sprawność wskoczy na wyższy poziom. To są tylko 4 tygodnie, a efekty jakby po 4 m-c. Program jest intensywny, zalecany dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych. 

Sprzęt nie jest wymagany

“CARDIO ZONE” to program trwający 4 tygodnie po 6 jednostek treningowych w tygodniu. Każdy trening trwa po 40-45 minut i nie wymaga żadnego sprzętu. Program jest nastawiony na maksymalne spalanie, dlatego jest bardzo dużo ćwiczeń cardio. 5x w tygodniu występują intensywne treningi cardio/wzmacnianie, natomiast raz w tygodniu (czwartki) jest zaplanowany trening rozciągający (STRETCH & FLOW). 7 dzień, to czas na całkowitą regenerację czyli DAY OFF

UWAGA! Program nie jest dla osób początkujących, ani dla tych którzy nie mogą skakać. CARDIO ZONE to głównie ćwiczenia w których występują przeróżne przeskoki/skoki/wyskoki. 

Każdy trening jest inny, niepowtarzalny i ciekawy, zatem przez 4 tygodnie nie zaznasz nudy. Będzie się działo!

KONIECZNIE przed rozpoczęciem programu, zmierz się oraz zrób zdjęcie swojej sylwetki i porównaj efekty po 4 tygodniach. 

Powodzenia :*

Przepraszam, cały program jest dostępny tylko dla użytkowników z płatnym dostępem.

TYDZIEŃ 1

Play Video

TYDZIEŃ 2

TYDZIEŃ 3

TYDZIEŃ 4

Zobacz metamorfozy i rekomendacje

Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać formę życia i ciało o jakim zawsze marzyłaś. Nie tylko ja jestem na to dowodem, ale również kobiety trenujące razem ze mną na platformie FITbodyClub.pl

Ty również możesz dołączyć do tego grona!

Wiem jak to jest zaczynać od zera

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie.

Jeśli ja dałam radę osiągnąć formę życia, to Ty też dasz radę!

Co jest najczęstszą przyczyną porażki i braku efektów?

W fitbodyclub.pl te problemy odchodzą w zapomnienie!

Rozpoczynając program treningowy dostajesz plan, codzienną motywację i gwarancję skuteczności. Zatem, wchodź na platformę i pozwól mi pomóc osiągnąć Twoje cele! 

Wypróbuj platformę jeszcze dziś!

Nie ma czasu na czekanie! Im szybciej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz sukces. Szkoda marnować każdy dzień, jeśli chcesz coś zmienić, to TERAZ jest najlepszy moment. 

A więc, wskakuj na siedzenie kierowcy i przejmij kontrolę nad swoim życiem. Razem przemierzajmy drogę po najlepszą wersję siebie.

Czekam na Ciebie w FITbodyClub

www.fitbodyclub.pl © 2019-2021