CARDIO ZONE

Program treningowy, którego celem jest maksymalne spalanie i wyszczuplenie ciała w 4 tygodnie. Po tym programie nie tylko ciało będzie smuklejsze i jędrniejsze, ale również kondycja, sprawność wskoczy na wyższy poziom. To są tylko 4 tygodnie, a efekty jakby po 4 m-c. Program jest intensywny, zalecany dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych. 

Sprzęt nie jest wymagany

„CARDIO ZONE” to program trwający 4 tygodnie po 6 jednostek treningowych w tygodniu. Każdy trening trwa po 40-45 minut i nie wymaga żadnego sprzętu. Program jest nastawiony na maksymalne spalanie, dlatego jest bardzo dużo ćwiczeń cardio. 5x w tygodniu występują intensywne treningi cardio/wzmacnianie, natomiast raz w tygodniu (czwartki) jest zaplanowany trening rozciągający (STRETCH & FLOW). 7 dzień, to czas na całkowitą regenerację czyli DAY OFF

UWAGA! Program nie jest dla osób początkujących, ani dla tych którzy nie mogą skakać. CARDIO ZONE to głównie ćwiczenia w których występują przeróżne przeskoki/skoki/wyskoki. 

Każdy trening jest inny, niepowtarzalny i ciekawy, zatem przez 4 tygodnie nie zaznasz nudy. Będzie się działo!

KONIECZNIE przed rozpoczęciem programu, zmierz się oraz zrób zdjęcie swojej sylwetki i porównaj efekty po 4 tygodniach. 

Powodzenia :*

Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL