To Twój czas na Zmiany!

Co wyróżnia platformę treningową FITbodyClub.pl? 

Pierwsze w Polsce i jedyne, kompletne programy treningowe, które poprowadzą Ciebie prosto do wymarzonych  efektów. Każdy program to specjalnie zaprojektowany plan treningowy na określony cel, dla określonego poziomu zaawansowania. 

Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać formę życia i ciało o jakim zawsze marzyłaś. 

Nie ważne od jakiego poziomu zaczynasz, tutaj znajdziesz treningi dla każdego!

Dołączając uzyskujesz dostęp do całej platformy czyli do wszystkich treningów i programów. Bez względu na poziom zaawansowania.

5/5

Zobacz jakie programy znajdują się na platformie.

INICJACJA 21

Nigdy nie ćwiczyłaś? Masz zerową kondycję? Chcesz powoli przygotować ciało do treningów? 

Program INICJACJA 21 będzie dla Ciebie! Dedykowany osobom bardzo początkującym, osobom starszym lub dla osób którzy chcą usprawnić funkcjonowanie ciała. Zobacz zwiastun! 

INICJACJA 21 Vol 2

Druga część programu INICJACJA 21. Program jest przeznaczony dla osób początkujących, którzy chcą wzmocnić i wyszczuplić ciało. W pierwszej części programu główny nicisk był kładziony na ogólnym rozruszeniu ciała i poprawie funkcjonowania. Natomiast druga część jest skupiona na wzmacnianiu ciała oraz poparawie kondycji. Nie zabraknie bardzo ważnych ćwiczeń rozciągających i poprawiących mobilność. W tym programie osoby początkujące będą pierwszy raz miały styczność ze sprzętem takim jak taśmy mini band, piłka fitness czy hantelki.

FORMA ŻYCIA: POZIOM 1

Program przeznaczony dla osób początkujących. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z treningiem, to ten program jest odpowiedni dla Ciebie. Dzięki niemu poprawisz kondycję, wzmocnisz ciało i przy tym zgubisz parę cm. Nawet jeśli nie możesz skakać to osiągniesz rewelacyjne efekty z FORMA ŻYCIA: POZIOM 1.

Program jest przeznaczony również dla osób, które nie mogą skakać.

FORMA ŻYCIA: POZIOM 2

Druga część programu FORMA ŻYCIA. Jeśli przeszłaś pierwszy poziom programu, to na pewno jesteś już przygotowana na kolejny krok. Dzięki temu programowi FORMA ŻYCIA: POZIOM 2 będziesz nie tylko zwiększać swoją sprawność, ale również budować mięśnie, spalać tkankę tłuszczową oraz zwiększać metabolizm. W tym programie stawiamy na maksymalne efekty w krótkim czasie.

* W programie są zawarte wersje ćwiczeń bez skakania oraz łatwiejsze modyfikacje.

FIT początek w 30 dni

Pierwsza część trylogii „FIT początek”. Program, który odmienia życie i nie tylko! Przede wszystkim pomaga zgubić zbędne kg, zwiększyć siłę oraz sprawność, ale również uczy podstaw wykonywania ćwiczeń i systematycznego treningu. 

Program jest przeznaczony również dla osób, które nie mogą skakać.

FIT początek 2

Druga część programu „FIT początek w 30 dni”. Jest to program przeznaczony dla osób, które mają za sobą podstawy treningowe i chcą powalczyć o więcej. Po tym programie ciało staje się bardziej wysportowane, świadome, silne i zaskakująco sprawne. To co wydaje się niemożliwe, stanie się rzeczywistością. 

Program jest przeznaczony również dla osób, które nie mogą skakać

FIT początek 3

Niezwykle skuteczny, efektywny i odmieniający całkowicie sylwetkę program treningowy. Wyrzeźbione, smukłe, niezwykle silne ciało. Pożegnaj się z obwisłymi pośladkami i słabymi ramionami. Po tym programie gwarantuję osiągnięcie sprawności życiowej i ciała o jakim nawet nie marzyłaś. Takiego programu treningowego jeszcze nie było!

CARDIO ZONE

Program treningowy, którego celem jest maksymalne spalanie i wyszczuplenie ciała w 4 tygodnie. Po tym programie nie tylko ciało będzie smuklejsze i jędrniejsze, ale również kondycja, sprawność wskoczy na wyższy poziom. To są tylko 4 tygodnie, a efekty jakby po 4 m-c. Program jest intensywny, zalecany dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych. 

BIKINI BODY EXPRESS

Program treningowy, którego zadaniem jest przygotowanie ciała do sezonu BIKINI w ekspresowym tempie! Głównym celem to pośladki oraz płaski i ładnie zarysowany brzuch. Dodatkowo wyrzeźbienie ramion, pleców oraz wysmuklenie całego ciała. 

Odtwórz wideo

SZPAGAT W 4 TYGODNIE

Pierwszy taki program treningowy, którego celem jest osiągnięcie umięjętności jaką jest wykonanie pełnego szpagatu. Jeśli Twoim marzeniem zawsze był szpagat, to nie zastanawiaj się dłużej tylko bierz udział w tym programie. Czas leci, a na marzenia się pracuje. Jeśli mi się udało wykonać szpagat, to Tobie również się uda. 

NOWOŚĆ na platformie!

DZIAŁ ŻYWIENIE z przykładowymi jadłospisami

Jest już dostępny nowy dział o nazwie ŻYWIENIE czyli miejsce gdzie znajdziesz szereg informacji i wskazówek, aby rozpocząć zdrowo odchudzanie i zmieniać swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze.

Co znajdziesz w sekcji ŻYWIENIE?

 • m.in. od podstaw wytłumaczone jak zdrowo się odżywiać,
 • wyszczególniony został i opisany każdy makroskładnik,
 • podstawowe produkty,
 • informacje o nawodnieniu,
 • obróbka termiczna,
 • podane zdrowe zamienniki cukru
 • żywienie przy aktywności fizycznej
 • i wiele, wiele innych wskazówek.

Umieszczone są również przykładowe jadłospisy oraz polecane produkty. Jest możliwość wyliczenia samemu dziennego zapotrzebowania kalorycznego oraz ilość poszczególnych makroskładników. Dział jest bardzo obszerny i w miarę systematycznie będzie się powiększał.

Co jeszcze znajduje się na platformie?

Oprócz programów jest również bogata biblioteka pojedynczych treningów z poszczególnych serii np. „Płaski brzuch w 10 minut” lub ” SUMMER trening”. 

Systematycznie ukazują się również wyzwania, które są cały czas dostępne na platformie (nawet po ich zakończeniu) np.

 • 100 powtórzeń przez 30 dni
 • SUMMER CHALLENGE
 • 5 dni z treningiem CARDIO

Co jest najczęstszą przyczyną porażki i braku efektów?

W fitbodyclub.pl te problemy odchodzą w zapomnienie!

Rozpoczynając program treningowy dostajesz plan, codzienną motywację i gwarancję skuteczności. Zatem, wchodź na platformę i pozwól mi pomóc osiągnąć Twoje cele! 

Odważaj treningi na swoim ulubionym urządzeniu!

* wymagany dostęp do internetu

Poznaj mnie bliżej!

Nazywam się Paulina Targańska i jestem twórcą platformy treningowej www.fitbodyclub.pl. Z zawodu kwalifikowany Trener Personalny i dyplomowany Dietetyk.

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie!  

Wybierz pakiet i dołącz do platformy

Kupując dostęp do platformy na wybrany okres czasu, otrzymasz pełny dostęp do wszystkich treningów, programów treningowych, wyzwań oraz do działu DIETA.

Wahasz się? Załóż bezpłatne konto i przetestuj darmowe treningi. 

Tylko TERAZ

MEGA obniżka!

ROCZNY dostęp za jedyne

159 zł

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
KONIEC OBNIŻKI

1 miesiąc

29,90
Pełny dostęp do wszystkich TRENINGÓW, programów treningowych i wyzwań przez miesiąc
Treningi dla każdego poziomu zaawansowania
Używasz kiedy chcesz i gdzie chcesz, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu
BEZ OGRANICZEŃ!
Sekcja ŻYWIENIE

Bezpłatny dostęp

0
Ograniczony dostęp
Bezpłatne pojedyncze treningi w sekcji "ZACZNIJ TUTAJ"
Sekcja ŻYWIENIE
Pełny dostęp do wszystkich TRENINGÓW, programów i wyzwań

3 miesiące

79,90

89,70 zł

Pełny dostęp do wszystkich TRENINGÓW, programów treningowych i wyzwań przez 3 miesiące
Treningi dla każdego poziomu zaawansowania
Używasz kiedy chcesz i gdzie chcesz, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu
BEZ OGRANICZEŃ!
Sekcja ŻYWIENIE

Rok

159,90 zł

219,90

358,80 zł

Pełny dostęp do wszystkich TRENINGÓW, programów treningowych i wyzwań przez 12 miesięcy
Treningi dla każdego poziomu zaawansowania
Używasz kiedy chcesz i gdzie chcesz, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu
BEZ OGRANICZEŃ!
Sekcja ŻYWIENIE
Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL