Nie zastanawiaj się dłużej! Nie odkładaj na jutro, pojutrze czy na nowy tydzień.

Jeśli chcesz zmian w swoim życiu to zacznij dziś, TERAZ. Nie odkładaj na później. Lepszej chwili nie znajdziesz, czas i tak leci. Żyj życiem takim jakim sobie wymarzyłeś.

PAMIĘTAJ!!! Wszystko co potrafisz sobie wyobrazić, jest realne. Tylko musisz w to szczerze uwierzyć, całym sobą.

Wiara to czynnik, który wyprowadzi nas z kryzysu i pozwoli nam stworzyć coś nowego. Musimy wierzyć w lepsze jutro, aby mieć w ogóle szansę je zobaczyć. Jeżeli nie wierzysz w siebie, nie zdołasz dostrzec własnego potencjału, nigdy nie odkryjesz też możliwości, które przed Tobą stoją. Takie nastawienie będzie ograniczać Twoje plany na przyszłość i przekreśli zdolność do marzenia o czymkolwiek, co wykracza poza znane Ci obszary.

Wiara – to wejście na pierwszy stopień nawet wówczas, gdy nie ogarniasz wzrokiem całych schodów.

– Martin Luther King, Jr.

Każdy z nas jest wyposażony w boskie kredki do kreowania swojego życia.

więc…

NAMALUJ SWÓJ WYMARZONY ŚWIAT I UWIERZ W NIEGO. 

Wiedź, że to TY jesteś w pełni odpowiedzialny za to co dzieje się z twoim życiem. Nie szukaj wymówek, ani nie wiń innych za swoje porażki lub niepowodzenia. Potknięcia będą się zdarzać, niekiedy nawet często i nie wszystko będzie szło bezboleśnie i po naszej myśli. Nie możemy się w takich chwilach załamywać i tracić wiary.

Nieodzownym elementem spełniania swoich marzeń jest wyście ze strefy komfortu. Łatwiej jest przeżyć życie w tak zwanym „bezpiecznym środowisku” czyli bez wysiłku z naszej strony, bez emocji takich jak strach, niepewność, zazdrość innych czy krytyka otoczenia.  Takie emocje są nieodłącznym element do tworzenia swojego wymarzonego życia.

Nagłe zmiany nie są łatwe, dlatego zacznij od małych kroków. Te małe kroczki za jakiś czas, skumulują się w wielką przemianę. To tak jak w moim przypadku. Mam wrażenie że idę bardzo powoli, wręcz stoję w miejscy. Natomiast jak cofnę się wstecz parę lat lub nawet rok temu, to nie mogę uwierzyć jak diametralnie zmienił się mój świat. Dlatego jestem zdania, że malutkie kroki i przede wszystkim WIARA są najlepsze w kierunku to wielkich zmian.

Ja uwierzyłam, teraz czas na Ciebie. 

Podziel się tym wpisem z przyjaciółmi:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Zmień swoje ciało i życie w FIT body Club!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Zapisz się do newslettera

Zapisz się, aby zawsze być ze mną w kontakcie i otrzymywać najnowsze informacje o nowościach i wszystkich działaniach w FIT body Club!

Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?
  • Wszelkie pytania kieruj przez formularz kontaktowy

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL