Mój koszyk

Nie zastanawiaj się dłużej! Nie odkładaj na jutro, pojutrze czy na nowy tydzień.

Jeśli chcesz zmian w swoim życiu to zacznij dziś, TERAZ. Nie odkładaj na później. Lepszej chwili nie znajdziesz, czas i tak leci. Żyj życiem takim jakim sobie wymarzyłeś.

PAMIĘTAJ!!! Wszystko co potrafisz sobie wyobrazić, jest realne. Tylko musisz w to szczerze uwierzyć, całym sobą.

Wiara to czynnik, który wyprowadzi nas z kryzysu i pozwoli nam stworzyć coś nowego. Musimy wierzyć w lepsze jutro, aby mieć w ogóle szansę je zobaczyć. Jeżeli nie wierzysz w siebie, nie zdołasz dostrzec własnego potencjału, nigdy nie odkryjesz też możliwości, które przed Tobą stoją. Takie nastawienie będzie ograniczać Twoje plany na przyszłość i przekreśli zdolność do marzenia o czymkolwiek, co wykracza poza znane Ci obszary.

Wiara – to wejście na pierwszy stopień nawet wówczas, gdy nie ogarniasz wzrokiem całych schodów.

– Martin Luther King, Jr.

Każdy z nas jest wyposażony w boskie kredki do kreowania swojego życia.

więc…

NAMALUJ SWÓJ WYMARZONY ŚWIAT I UWIERZ W NIEGO. 

Wiedź, że to TY jesteś w pełni odpowiedzialny za to co dzieje się z twoim życiem. Nie szukaj wymówek, ani nie wiń innych za swoje porażki lub niepowodzenia. Potknięcia będą się zdarzać, niekiedy nawet często i nie wszystko będzie szło bezboleśnie i po naszej myśli. Nie możemy się w takich chwilach załamywać i tracić wiary.

Nieodzownym elementem spełniania swoich marzeń jest wyście ze strefy komfortu. Łatwiej jest przeżyć życie w tak zwanym „bezpiecznym środowisku” czyli bez wysiłku z naszej strony, bez emocji takich jak strach, niepewność, zazdrość innych czy krytyka otoczenia.  Takie emocje są nieodłącznym element do tworzenia swojego wymarzonego życia.

Nagłe zmiany nie są łatwe, dlatego zacznij od małych kroków. Te małe kroczki za jakiś czas, skumulują się w wielką przemianę. To tak jak w moim przypadku. Mam wrażenie że idę bardzo powoli, wręcz stoję w miejscy. Natomiast jak cofnę się wstecz parę lat lub nawet rok temu, to nie mogę uwierzyć jak diametralnie zmienił się mój świat. Dlatego jestem zdania, że malutkie kroki i przede wszystkim WIARA są najlepsze w kierunku to wielkich zmian.

Ja uwierzyłam, teraz czas na Ciebie. 

Zmień swoje ciało i życie w FIT body Club!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

www.fitbodyclub.pl © 2019-2021