FIT początek 2

Druga część programu „FIT początek w 30 dni”. Jest to program przeznaczony dla osób, które mają za sobą podstawy treningowe i chcą powalczyć o więcej. Po tym programie ciało staje się bardziej wysportowane, świadome, silne i zaskakująco sprawne. To co wydaje się niemożliwe, stanie się rzeczywistością. 

Program jest przeznaczony również dla osób, które nie mogą skakać. 

+ hantelki 0,5-3 kg

Program składa się z 6 tygodni po 6 dni treningowych w tygodniu. Każdy trening trwa 30 minut i zawarta jest w nim rozgrzewka oraz wyciszenie. W czwartym dniu występują zawsze treningi rozciągające, a w szóstym trening BODY TEST, na którym sprawdzasz swoje postępy. Wyniki z tego treningu zapisuj sobie na kartce, aby kolejnym razem pobić swój wynik. Progam jest dużo bardziej intensywniejszy od jego poprzednika, więc wymagane są podstawy treningowe. 

FIT początek 2 jest podzielone na 3 etapy po 2 tygodnie. Pierwszy tydzień każdego etapu to nowe treningi, natomiast drugi to powtórka z pierwszego tygodnia w innej kolejności i dodatkowo z lekkim obciążeniem (od 0,5 kg do 3 kg). Staraj się w drugim tygodniu włożyć jeszcze więcej energii, zaangażowania i siły. W ostatnim dniu programu (dzień 42), wykonaj trening z dnia pierwszego i porównaj sobie jakie postępy zrobiłaś. Zobaczysz, że nie tylko ciało się zmienia, ale również sprawność, siła i kondycja. 

Powodzenia życzę xoxo

FIT początek 2
Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL