Mój koszyk

Druga część programu “FIT początek w 30 dni”. Jest to program przeznaczony dla osób, które mają za sobą podstawy treningowe i chcą powalczyć o więcej. Po tym programie ciało staje się bardziej wysportowane, świadome, silne i zaskakująco sprawne. To co wydaje się niemożliwe, stanie się rzeczywistością. 

Program jest przeznaczony również dla osób, które nie mogą skakać. 

FIT początek 2

Program składa się z 6 tygodni po 6 dni treningowych w tygodniu. Każdy trening trwa 30 minut i zawarta jest w nim rozgrzewka oraz wyciszenie. W czwartym dniu występują zawsze treningi rozciągające, a w szóstym trening BODY TEST, na którym sprawdzasz swoje postępy. Wyniki z tego treningu zapisuj sobie na kartce, aby kolejnym razem pobić swój wynik. Progam jest dużo bardziej intensywniejszy od jego poprzednika, więc wymagane są podstawy treningowe. 

FIT początek 2 jest podzielone na 3 etapy po 2 tygodnie. Pierwszy tydzień każdego etapu to nowe treningi, natomiast drugi to powtórka z pierwszego tygodnia w innej kolejności i dodatkowo z lekkim obciążeniem (od 0,5 kg do 3 kg). Staraj się w drugim tygodniu włożyć jeszcze więcej energii, zaangażowania i siły. W ostatnim dniu programu (dzień 42), wykonaj trening z dnia pierwszego i porównaj sobie jakie postępy zrobiłaś. Zobaczysz, że nie tylko ciało się zmienia, ale również sprawność, siła i kondycja. 

Powodzenia życzę xoxo

Przepraszam, cały program jest dostępny tylko dla użytkowników z płatnym dostępem.

BONUS

ETAP 1

Play Video

ETAP 2

Play Video

ETAP 3

Zobacz metamorfozy i rekomendacje

Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać formę życia i ciało o jakim zawsze marzyłaś. Nie tylko ja jestem na to dowodem, ale również kobiety trenujące razem ze mną na platformie FITbodyClub.pl

Ty również możesz dołączyć do tego grona!

Wiem jak to jest zaczynać od zera

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie.

Jeśli ja dałam radę osiągnąć formę życia, to Ty też dasz radę!

Co jest najczęstszą przyczyną porażki i braku efektów?

W fitbodyclub.pl te problemy odchodzą w zapomnienie!

Rozpoczynając program treningowy dostajesz plan, codzienną motywację i gwarancję skuteczności. Zatem, wchodź na platformę i pozwól mi pomóc osiągnąć Twoje cele! 

Wypróbuj platformę jeszcze dziś!

Nie ma czasu na czekanie! Im szybciej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz sukces. Szkoda marnować każdy dzień, jeśli chcesz coś zmienić, to TERAZ jest najlepszy moment. 

A więc, wskakuj na siedzenie kierowcy i przejmij kontrolę nad swoim życiem. Razem przemierzajmy drogę po najlepszą wersję siebie.

Czekam na Ciebie w FITbodyClub

www.fitbodyclub.pl © 2019-2021