Mój koszyk

Niezwykle skuteczny, efektywny i odmieniający całkowicie sylwetkę program treningowy. Wyrzeźbione, smukłe, niezwykle silne ciało. Pożegnaj się z obwisłymi pośladkami i słabymi ramionami. Po tym programie gwarantuję osiągnięcie sprawności życiowej i ciała o jakim nawet nie marzyłaś. Takiego programu treningowego jeszcze nie było!

fit_poczatek_3

Trzecia część programu FIT początek jest zdecydowanie przeznaczona dla osób średniozaawansowanych jak i zaawansowanych. To już nie jest zabawa, tylko ciężka praca nad sobą oraz swoimi słabościami. Program jest pełen zaawansowanych ćwiczeń cardio, siłowych oraz plyometrycznych. Dodatkowo występują po raz pierwszy treningi z kickboxingu oraz treningi z elementami tańca. Nie jest to łatwy program, ale włożony wysiłek będzie wynagrodzony formą ŻYCIA!. Siła, sprawność, elastyczność, zwinność, no i oczywiście umięśnione oraz szczupłe ciało. 

Program trwa 60 dni po 6 jednostek treningowych w tygodniu. Długość treningu jest różna, waha się między 30-40 minutami. Raz w tygodniu występuje sesja rozciągająca, na której będziemy się relaksować po ciężkich treningach. Do programu konieczny jest sprzęt (minimum hantelki oraz taśmy mini band). Każdy trening jest wraz z rozgrzewką oraz wyciszeniem na zakończenie treningu.

Program zawiera trudne sekwencje ćwiczeń więc zawsze zwracaj uwagę na technikę ćwiczeń oraz swoje bezpieczeństwo!

Wymagany sprzęt do programu FIT początek 3:

   para lżejszych hantli (mogą być buteleczki wody) – obciążenie max 3 kg

  para cięższych hantli – od 4 kg wzwyż (ja używam po 6 kg)

   taśmy mini band – cały zestaw

  taśma power band lub taśma fitness (długa) – moja to: GUMA POWER BAND EASY FITNESS 13 mm / opór – 0-9 kg 

Przepraszam, treningi są dostępne tylko dla użytkowników z aktywnym dostępem.

BONUS

TYDZIEŃ 1

Play Video

TYDZIEŃ 2

TYDZIEŃ 3

TYDZIEŃ 4 - TABATA

TYDZIEŃ 5

TYDZIEŃ 6

TYDZIEŃ 7

Play Video

TYDZIEŃ 8 - TABATA

TYDZIEŃ 9

Zobacz metamorfozy i rekomendacje

Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać formę życia i ciało o jakim zawsze marzyłaś. Nie tylko ja jestem na to dowodem, ale również kobiety trenujące razem ze mną na platformie FITbodyClub.pl

Ty również możesz dołączyć do tego grona!

Wiem jak to jest zaczynać od zera

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie.

Jeśli ja dałam radę osiągnąć formę życia, to Ty też dasz radę!

Co jest najczęstszą przyczyną porażki i braku efektów?

W fitbodyclub.pl te problemy odchodzą w zapomnienie!

Rozpoczynając program treningowy dostajesz plan, codzienną motywację i gwarancję skuteczności. Zatem, wchodź na platformę i pozwól mi pomóc osiągnąć Twoje cele! 

Wypróbuj platformę jeszcze dziś!

Nie ma czasu na czekanie! Im szybciej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz sukces. Szkoda marnować każdy dzień, jeśli chcesz coś zmienić, to TERAZ jest najlepszy moment. 

A więc, wskakuj na siedzenie kierowcy i przejmij kontrolę nad swoim życiem. Razem przemierzajmy drogę po najlepszą wersję siebie.

Czekam na Ciebie w FITbodyClub

www.fitbodyclub.pl © 2019-2021