FIT początek 3

Niezwykle skuteczny, efektywny i odmieniający całkowicie sylwetkę program treningowy. Wyrzeźbione, smukłe, niezwykle silne ciało. Pożegnaj się z obwisłymi pośladkami i słabymi ramionami. Po tym programie gwarantuję osiągnięcie sprawności życiowej i ciała o jakim nawet nie marzyłaś. Takiego programu treningowego jeszcze nie było!

wymagany sprzęt!

Trzecia część programu FIT początek jest zdecydowanie przeznaczona dla osób średniozaawansowanych jak i zaawansowanych. To już nie jest zabawa, tylko ciężka praca nad sobą oraz swoimi słabościami. Program jest pełen zaawansowanych ćwiczeń cardio, siłowych oraz plyometrycznych. Dodatkowo występują po raz pierwszy treningi z kickboxingu oraz treningi z elementami tańca. Nie jest to łatwy program, ale włożony wysiłek będzie wynagrodzony formą ŻYCIA!. Siła, sprawność, elastyczność, zwinność, no i oczywiście umięśnione oraz szczupłe ciało. 

Program trwa 60 dni po 6 jednostek treningowych w tygodniu. Długość treningu jest różna, waha się między 30-40 minutami. Raz w tygodniu występuje sesja rozciągająca, na której będziemy się relaksować po ciężkich treningach. Do programu konieczny jest sprzęt (minimum hantelki oraz taśmy mini band). Każdy trening jest wraz z rozgrzewką oraz wyciszeniem na zakończenie treningu.

Program zawiera trudne sekwencje ćwiczeń więc zawsze zwracaj uwagę na technikę ćwiczeń oraz swoje bezpieczeństwo!

Wymagany sprzęt do programu FIT początek 3:

   para lżejszych hantli (mogą być buteleczki wody) – obciążenie max 3 kg

  para cięższych hantli – od 4 kg wzwyż (ja używam po 6 kg)

   taśmy mini band – cały zestaw

  taśma power band lub taśma fitness (długa) – moja to: GUMA POWER BAND EASY FITNESS 13 mm / opór – 0-9 kg 

fit_poczatek_3

1 TYDZIEŃ

2 TYDZIEŃ

3 TYDZIEŃ

4 TYDZIEŃ - TABATA

5 TYDZIEŃ

6 TYDZIEŃ

7 TYDZIEŃ

8 TYDZIEŃ - TABATA

9 TYDZIEŃ

Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL