Mój koszyk

Pierwsza część trylogii “FIT początek”. Program, który odmienia życie i nie tylko! Przede wszystkim pomaga zgubić zbędne kg, zwiększyć siłę oraz sprawność, ale również uczy podstaw wykonywania ćwiczeń i systematycznego treningu. 

Program jest przeznaczony również dla osób, które nie mogą skakać. 

FIT początek w 30 dni

Program treningowy trwający 30 dni po 6 jednostek treningowych w tygodniu. Każdy trening zawiera już rozgrzewkę oraz krótkie wyciszenie i całościowo trwa jedynie 25 minut. Początkowo zaczynamy od spokojnego tempa i podstawowych ćwiczeń, by w kolejnych dniach móc przejść do bardziej wymagających sekwencji. Na treningach, również przedstawiam wersje ćwiczeń bez skakania, aby każdy miał możliwość walki o najlepszą wersję siebie. 

Program jest tak zaprojektowany, by osoby początkujące miały możliwość jego ukończenia i zaobserwowania u siebie progresji jaka następuje. Program zdecydowanie odmienia ciało i życie! Jeśli zaczynasz odchudzanie to ten program w 100% pomoże Ci uzyskać niesamowite efekty. 

Pamiętaj, że zdrowa i zbilansowana dieta jest podstawą w dbaniu o szczupłą i zdrową sylwetkę. Najlepsze rezultaty osiąga się przy zastosowaniu diety, treningów oraz zadbaniu o odpowiednią regenerację (sen).

Powodzenia xoxo

Przepraszam, wszystkie treningi są dostępne tylko dla użytkowników z płatnym dostępem.

TYDZIEŃ 1

TYDZIEŃ 2

TYDZIEŃ 3

TYDZIEŃ 4

TYDZIEŃ 5

Zobacz metamorfozy i rekomendacje

Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać formę życia i ciało o jakim zawsze marzyłaś. Nie tylko ja jestem na to dowodem, ale również kobiety trenujące razem ze mną na platformie FITbodyClub.pl

Ty również możesz dołączyć do tego grona!

Wiem jak to jest zaczynać od zera

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie.

Jeśli ja dałam radę osiągnąć formę życia, to Ty też dasz radę!

Co jest najczęstszą przyczyną porażki i braku efektów?

W fitbodyclub.pl te problemy odchodzą w zapomnienie!

Rozpoczynając program treningowy dostajesz plan, codzienną motywację i gwarancję skuteczności. Zatem, wchodź na platformę i pozwól mi pomóc osiągnąć Twoje cele! 

Wypróbuj platformę jeszcze dziś!

Nie ma czasu na czekanie! Im szybciej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz sukces. Szkoda marnować każdy dzień, jeśli chcesz coś zmienić, to TERAZ jest najlepszy moment. 

A więc, wskakuj na siedzenie kierowcy i przejmij kontrolę nad swoim życiem. Razem przemierzajmy drogę po najlepszą wersję siebie.

Czekam na Ciebie w FITbodyClub

www.fitbodyclub.pl © 2019-2021