Dobry początek to FIT początek!

Pierwsza część trylogii „FIT początek”. Program, który odmienia życie i nie tylko! Przede wszystkim pomaga zgubić zbędne kg, zwiększyć siłę oraz sprawność, ale również uczy podstaw wykonywania ćwiczeń i systematycznego treningu. 

Program jest przeznaczony również dla osób, które nie mogą skakać. 

Program treningowy trwający 30 dni po 6 jednostek treningowych w tygodniu. Każdy trening zawiera już rozgrzewkę oraz krótkie wyciszenie i całościowo trwa jedynie 25 minut. Początkowo zaczynamy od spokojnego tempa i podstawowych ćwiczeń, by w kolejnych dniach móc przejść do bardziej wymagających sekwencji. Na treningach, również przedstawiam wersje ćwiczeń bez skakania, aby każdy miał możliwość walki o najlepszą wersję siebie. 

Program jest tak zaprojektowany, by osoby początkujące miały możliwość jego ukończenia i zaobserwowania u siebie progresji jaka następuje. Program zdecydowanie odmienia ciało i życie! Jeśli zaczynasz odchudzanie to ten program w 100% pomoże Ci uzyskać niesamowite efekty. 

Pamiętaj, że zdrowa i zbilansowana dieta jest podstawą w dbaniu o szczupłą i zdrową sylwetkę. Najlepsze rezultaty osiąga się przy zastosowaniu diety, treningów oraz zadbaniu o odpowiednią regenerację (sen).

Powodzenia xoxo

FIT początek w 30 dni
Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL