Wypróbuj bezpłatnie pierwszy dzień

Program FIT początek w 30 dni to program specjalnie dla osób początkujących, które chcą zacząć ćwiczyć systematycznie i skutecznie gubić kilogramy. Program jest tak zaprojektowany, by osoby początkujące miały możliwość jego ukończenia i zaobserwowania u siebie progresji jaka następuje. Program zdecydowanie odmienia ciało i życie! Jeśli zaczynasz odchudzanie to ten program w 100% pomoże Ci uzyskać niesamowite efekty. 

Odtwórz wideo

Szybko i łatwo

Teraz odchudzanie jest dużo łatwiejsze i szybsze. Dzięki programom treningowym jakie oferuje, masz gotowy plan ćwiczeń na każdy dzień. Wystarczy wybrać program odpowiedni do swojego poziomu zaawansowania i zacząć zmieniać swoje ciało.

W jednym miejscu

Na platformie treningowej FIT body Club masz wszystko w jednym miejscu. Zarówno treningi cardio, siłowe, rozciąganie, yoga czy też kickboxing. Gotowe plany treningowe, gotowe treningi dla każdego poziomu zaawansowania!

 

Trenuj gdzie chcesz

Sama decydujesz gdzie i kiedy chcesz trenować. Masz dostęp przez 24h, bez ograniczeń z dowolnego urządzenia, które posiada internet (smart TV, iPad, iPhone, smartfony,  laptopy/komputery). Dzięki temu oszczędzasz czas, a tym samym pieniądze.