Mój koszyk

Aktywna wiosna 2023! Jeśli chcesz przygotować ciało na sezon wakacyjny, to koniecznie dołącz do wyzwania. 

Do wyboru masz dwa plany treningowe: dla początkujących oraz dla osób bardziej zaawansowanych.

W każdej zakładce dla danego poziomu znajduje się plan (możesz go również wydrukować w formie pdf) oraz treningi na każdy dzień. W tym wyzwaniu główny trening występuje 5x w tygodniu i w weekendy regeneracja. Jeśli wypadnie Ci w trakcie wyjazd lub będziesz chciała sobie zrobić Day Off, to spokojnie możesz sobie zrobić wolne. Po powrocie kontynuuj dalej czyli możesz pominąć te dni treningowe w których Ciebie nie było.

Treningi dla początkujących trwają do 30 minut. Przy niektórych treningach jest wykorzystywany sprzęt, ale jeśli go nie masz, to możesz wykonywać bez.

Treningi dla średnio i zaawansowanych trwają do 45 minut. Sprzęt konieczny! 

  • taśmy mini band 
  • hantle 

Koniecznie dawaj znać o swoich postępach na Fejsbukowej grupie 

Powodzenia!

Wiem jak to jest zaczynać od zera

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie.

Jeśli ja dałam radę osiągnąć formę życia, to Ty też dasz radę!

Zobacz metamorfozy i rekomendacje

Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać formę życia i ciało o jakim zawsze marzyłaś. Nie tylko ja jestem na to dowodem, ale również kobiety trenujące razem ze mną na platformie FITbodyClub.pl

Ty również możesz dołączyć do tego grona!

Wypróbuj platformę jeszcze dziś!

Nie ma czasu na czekanie! Im szybciej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz sukces. Szkoda marnować każdy dzień, jeśli chcesz coś zmienić, to TERAZ jest najlepszy moment. 

A więc, wskakuj na siedzenie kierowcy i przejmij kontrolę nad swoim życiem. Razem przemierzajmy drogę po najlepszą wersję siebie.

Czekam na Ciebie w FITbodyClub

www.fitbodyclub.pl © 2019-2023