Mój koszyk

Druga część programu FORMA ŻYCIA. Jeśli przeszłaś pierwszy poziom programu, to na pewno jesteś już przygotowana na kolejny krok. Dzięki temu programowi FORMA ŻYCIA: POZIOM 2 będziesz nie tylko zwiększać swoją sprawność, ale również budować mięśnie, spalać tkankę tłuszczową oraz zwiększać metabolizm. W tym programie stawiamy na maksymalne efekty w krótkim czasie. Przekonaj się sama czy ten program jest dla Ciebie wykonując BEZPŁATNY trening PRZYKŁADOWY.

* W programie są zawarte wersje ćwiczeń bez skakania oraz łatwiejsze modyfikacje.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Treningi dostępne tylko dla użytkowników z aktywnym dostępem.

TYDZIEŃ 1

TYDZIEŃ 2

TYDZIEŃ 3

TYDZIEŃ 4

TYDZIEŃ 5

TYDZIEŃ 6

Szukasz czegoś łatwiejszego? Koniecznie zajrzyj do FORMA ŻYCIA: POZIOM 1

Wiem jak to jest zaczynać od zera

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie.

Jeśli ja dałam radę osiągnąć formę życia, to Ty też dasz radę!

Zobacz metamorfozy i rekomendacje

Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać formę życia i ciało o jakim zawsze marzyłaś. Nie tylko ja jestem na to dowodem, ale również kobiety trenujące razem ze mną na platformie FITbodyClub.pl

Ty również możesz dołączyć do tego grona!

Wypróbuj platformę jeszcze dziś!

Nie ma czasu na czekanie! Im szybciej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz sukces. Szkoda marnować każdy dzień, jeśli chcesz coś zmienić, to TERAZ jest najlepszy moment. 

A więc, wskakuj na siedzenie kierowcy i przejmij kontrolę nad swoim życiem. Razem przemierzajmy drogę po najlepszą wersję siebie.

Czekam na Ciebie w FITbodyClub

www.fitbodyclub.pl © 2019-2021