INICJACJA 21

Program treningowy dla osób bardzo, bardzo początkujących lub w późniejszym wieku. 21 dniowe wyzwanie, w którym trening trwa tylko 21 minut. Program jest pełen ćwiczeń rozciągających, uelastyczniających ciało oraz poprawiających mobilność stawów. Dodatkowo przemycone również są ćwiczenia wzmacniające oraz cardio w bardzo spokojnym tempie. Teraz już nie ma wymówek!

„Inicjacja 21” to program treningowy trwający 21 dni, na którym spotykamy się 5 razy w tygodniu po 21 minut. Każdy trening jest w pełni kompletny czyli zawiera lekkie przygotowanie do treningu i stosowne wyciszenie.  Do programu nie jest wymagany żaden sprzęt, lecz jeśli w pobliżu są lekkie hantelki (0,5-1 kg), to mogą się przydać, ale nie są konieczne. Program jest bardzo przyjemny, dający dużo korzyści zdrowotnych, ponieważ m.in. usprawnia motorykę całego ciała. Jeśli masz siedzący tryb pracy lub potrzebujesz lekkiego rozruszania to ten program będzie idealny dla Ciebie. Te 3 tygodnie są również świetnym przygotowaniem do kolejnego etapu jakim jest „FIT początek w 30 dni”.

Natomiast szczególnie polecam Inicjację osobą starszym bo to głównie z ich myślą projektowałam ten program. Wiek nie ma znaczenia! Chcąc cieszyć się sprawnością do późnych lat, musimy dbać o ciało i systematycznie się ruszać. Trzymam kciuki!

Powodzenia

Inne programy, które mogą Ciebie zainteresować:

Poznaj mnie bliżej!

Nazywam się Paulina Targańska i jestem twórcą platformy treningowej www.fitbodyclub.pl. Z zawodu kwalifikowany Trener Personalny i dyplomowany Dietetyk.

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie!  

Wybierz pakiet i dołącz do platformy

Kupując dostęp do platformy na wybrany okres czasu, otrzymasz pełny dostęp do wszystkich treningów, programów treningowych, wyzwań oraz do działu DIETA.

Wahasz się? Załóż bezpłatne konto i przetestuj darmowe treningi. 

Abonamenty nie łączą się.

1 miesiąc

29,90
Pełny dostęp do wszystkich TRENINGÓW, programów treningowych i wyzwań przez miesiąc
Treningi dla każdego poziomu zaawansowania
Używasz kiedy chcesz i gdzie chcesz, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu
BEZ OGRANICZEŃ!
Sekcja DIETA

Bezpłatny dostęp

0
Ograniczony dostęp
Bezpłatne pojedyncze treningi w sekcji "ZACZNIJ TUTAJ"
Sekcja DIETA
Pełny dostęp do wszystkich TRENINGÓW, programów i wyzwań

3 miesiące

79,90

89,70 zł

Pełny dostęp do wszystkich TRENINGÓW, programów treningowych i wyzwań przez 3 miesiące
Treningi dla każdego poziomu zaawansowania
Używasz kiedy chcesz i gdzie chcesz, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu
BEZ OGRANICZEŃ!
Sekcja DIETA

Rok

219,90

358,80 zł

Pełny dostęp do wszystkich TRENINGÓW, programów treningowych i wyzwań przez 12 miesięcy
Treningi dla każdego poziomu zaawansowania
Używasz kiedy chcesz i gdzie chcesz, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu
BEZ OGRANICZEŃ!
Sekcja DIETA
Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL