INICJACJA 21

Już dostępny!

Program treningowy dla osób bardzo, bardzo początkujących lub w późniejszym wieku. 21 dniowe wyzwanie, w którym trening trwa tylko 21 minut. Program jest pełen ćwiczeń rozciągających, uelastyczniających ciało oraz poprawiających mobilność stawów. Dodatkowo przemycone również są ćwiczenia wzmacniające oraz cardio w bardzo spokojnym tempie. Teraz już nie ma wymówek!

„Inicjacja 21” to program treningowy trwający 21 dni, na którym spotykamy się 5 razy w tygodniu po 21 minut. Każdy trening jest w pełni kompletny czyli zawiera lekkie przygotowanie do treningu i stosowne wyciszenie.  Do programu nie jest wymagany żaden sprzęt, lecz jeśli w pobliżu są lekkie hantelki (0,5-1 kg), to mogą się przydać, ale nie są konieczne. Program jest bardzo przyjemny, dający dużo korzyści zdrowotnych, ponieważ m.in. usprawnia motorykę całego ciała. Jeśli masz siedzący tryb pracy lub potrzebujesz lekkiego rozruszania to ten program będzie idealny dla Ciebie. Te 3 tygodnie są również świetnym przygotowaniem do kolejnego etapu jakim jest „FIT początek w 30 dni”.

Natomiast szczególnie polecam Inicjację osobą starszym bo to głównie z ich myślą projektowałam ten program. Wiek nie ma znaczenia! Chcąc cieszyć się sprawnością do późnych lat, musimy dbać o ciało i systematycznie się ruszać. Trzymam kciuki!

Powodzenia

Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL