Mój koszyk

Program treningowy dla osób bardzo, bardzo początkujących lub w późniejszym wieku. 21 dniowe wyzwanie, w którym trening trwa tylko 21 minut. Program jest pełen ćwiczeń rozciągających, uelastyczniających ciało oraz poprawiających mobilność stawów. Dodatkowo przemycone również są ćwiczenia wzmacniające oraz cardio w bardzo spokojnym tempie. Teraz już nie ma wymówek!

Inicjacja 21 to program treningowy trwający 21 dni, na którym spotykamy się 5 razy w tygodniu po 21 minut. Każdy trening jest w pełni kompletny czyli zawiera lekkie przygotowanie do treningu i stosowne wyciszenie.  Do programu nie jest wymagany żaden sprzęt, lecz jeśli w pobliżu są lekkie hantelki (0,5-1 kg), to mogą się przydać, ale nie są konieczne. Program jest bardzo przyjemny, dający dużo korzyści zdrowotnych, ponieważ m.in. usprawnia motorykę całego ciała. Jeśli masz siedzący tryb pracy lub potrzebujesz lekkiego rozruszania to ten program będzie idealny dla Ciebie. Te 3 tygodnie są również świetnym przygotowaniem do kolejnego etapu jakim jest “FIT początek w 30 dni”.

Natomiast szczególnie polecam Inicjację osobą starszym bo to głównie z ich myślą projektowałam ten program. Wiek nie ma znaczenia! Chcąc cieszyć się sprawnością do późnych lat, musimy dbać o ciało i systematycznie się ruszać. Trzymam kciuki!

Powodzenia!

Przepraszam, cały program jest dostępny tylko dla użytkowników z płatnym dostępem.

TYDZIEŃ 1

Play Video

TYDZIEŃ 2

TYDZIEŃ 3

Zobacz metamorfozy i rekomendacje

Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać formę życia i ciało o jakim zawsze marzyłaś. Nie tylko ja jestem na to dowodem, ale również kobiety trenujące razem ze mną na platformie FITbodyClub.pl

Ty również możesz dołączyć do tego grona!

Wiem jak to jest zaczynać od zera

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie.

Jeśli ja dałam radę osiągnąć formę życia, to Ty też dasz radę!

Co jest najczęstszą przyczyną porażki i braku efektów?

W fitbodyclub.pl te problemy odchodzą w zapomnienie!

Rozpoczynając program treningowy dostajesz plan, codzienną motywację i gwarancję skuteczności. Zatem, wchodź na platformę i pozwól mi pomóc osiągnąć Twoje cele! 

Wypróbuj platformę jeszcze dziś!

Nie ma czasu na czekanie! Im szybciej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz sukces. Szkoda marnować każdy dzień, jeśli chcesz coś zmienić, to TERAZ jest najlepszy moment. 

A więc, wskakuj na siedzenie kierowcy i przejmij kontrolę nad swoim życiem. Razem przemierzajmy drogę po najlepszą wersję siebie.

Czekam na Ciebie w FITbodyClub

www.fitbodyclub.pl © 2019-2021