Mój koszyk

JUŻ DOSTĘPNY !

Wypróbuj bezpłatnie trening testowy!

Trzecia i ostatnia część programu INICJACJA 21. Pierwsza część jest nastawiona na osoby raczkujące, kolejna już skupiająca się bardziej na wzmacnianiu i poprawie kondycji, ale również z naciskiem na początkujących. Trzecia jest kolejnym krokiem na przód, zatem zarówno dla początkujących (już po przebytych podstawach), ale również dla średnio zaawansowanych. W tym programie dźwigamy więcej, skaczemy więcej i spalamy jeszcze więcej kalorii.

Przekonaj się sama czy ten program jest dla Ciebie wykonując BEZPŁATNY trening PRZYKŁADOWY.

* W programie są zawarte wersje ćwiczeń bez skakania.

Play Video
Play Video

Przepraszam, treningi są dostępne tylko dla klubowiczów z aktywnym abonamentem.

TYDZIEŃ 1

TYDZIEŃ 2

TYDZIEŃ 3

Szukasz czegoś łatwiejszego? Koniecznie zajrzyj do INICJACJA 21

Wiem jak to jest zaczynać od zera

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie.

Jeśli ja dałam radę osiągnąć formę życia, to Ty też dasz radę!

Zobacz metamorfozy i rekomendacje

Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać formę życia i ciało o jakim zawsze marzyłaś. Nie tylko ja jestem na to dowodem, ale również kobiety trenujące razem ze mną na platformie FITbodyClub.pl

Ty również możesz dołączyć do tego grona!

Wypróbuj platformę jeszcze dziś!

Nie ma czasu na czekanie! Im szybciej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz sukces. Szkoda marnować każdy dzień, jeśli chcesz coś zmienić, to TERAZ jest najlepszy moment. 

A więc, wskakuj na siedzenie kierowcy i przejmij kontrolę nad swoim życiem. Razem przemierzajmy drogę po najlepszą wersję siebie.

Czekam na Ciebie w FITbodyClub

www.fitbodyclub.pl © 2019-2021