Wypróbuj bezpłatnie pierwszy dzień

Program INICJACJA 21 jest stworzony z myślą o osobach bardzo początkujących. Jeśli zaliczasz się do grona raczkujących w sferze treningu, to ten program będzie idealny dla Ciebie. Zobaczysz, że nawet 21 minut w ciągu dnia może odmienić Twoje ciało i życie. Teraz nie ma już wymówek! Rozpocznij swoją przygodę właśnie z tym treningiem. Powodzenia!

Poniższy trening jest w pełni bezpłatny.

Odtwórz wideo

Szybko i łatwo

Teraz odchudzanie jest dużo łatwiejsze i szybsze. Dzięki programom treningowym jakie oferuje, masz gotowy plan ćwiczeń na każdy dzień. Wystarczy wybrać program odpowiedni do swojego poziomu zaawansowania i zacząć zmieniać swoje ciało.

W jednym miejscu

Na platformie treningowej FIT body Club masz wszystko w jednym miejscu. Zarówno treningi cardio, siłowe, rozciąganie, yoga czy też kickboxing. Gotowe plany treningowe, gotowe treningi dla każdego poziomu zaawansowania!

 

Trenuj gdzie chcesz

Sama decydujesz gdzie i kiedy chcesz trenować. Masz dostęp przez 24h, bez ograniczeń z dowolnego urządzenia, które posiada internet (smart TV, iPad, iPhone, smartfony,  laptopy/komputery). Dzięki temu oszczędzasz czas, a tym samym pieniądze.