Niedościgniony ideał – ZMIEŃ TO!

Jaki jest Twój ideał? Które ciało uważasz za perfekcyjne? Czy dążysz do uzyskania budowy kobiet, które traktujesz jako ideał? Czy porównujesz swoje ciało z innymi? Czy ciągle masz pretensje do tego jak wyglądasz?

Moje pytanie: po co to robisz?

Nie możesz być kimś innym, niż nie jesteś. Nie porównuj się do nikogo i nie dąż za obranym ideałem. Ty jesteś inna, każdy z nas jest inny. Pokochaj swoje ciało i staraj się, aby ono było dla Ciebie ideałem. Możesz stać się najlepszą wersją siebie. Dbaj o to co jesz, ćwicz i nie podążaj za obcym ideałem. Świat Cię taką potrzebuje jaką zostałaś stworzona.

Nie zrozum mnie źle, nie mam na myśli, aby zaprzestać dbania o swoje ciało, zdrowie i duszę. Po prostu, nie chcę abyś dążyła do sylwetki której nie jesteś w stanie osiągnąć. Każdy z nas jest inny, ma inną budowę, metabolizm, predyspozycje. Z 1,60 m nie wydłużysz się do 1,75 m. Szeroki układ bioder nie zamienisz na wąski. Krótkie nogi nie przemienisz w długie. Jedne kobiety rodzą się z natury szczupłe, drobne i o szybkim metabolizmie, a drugie wręcz przeciwnie. Jeśli jesteś taka jak ja czyli nie za wysoka, o grubym koścu, masywnej budowie i wolnym metabolizmie to nie uzyskasz wyglądu super modelek. Możesz natomiast walczyć, aby stać się ideałem dla siebie.

Często sama łapię się na tym, że porównuję się do innych i wbijam sobie do głowy głupoty, które sprawiają, że mam doła. Nie będę inna, pracuję codziennie aby być najlepszą wersją siebie, ale nie zmniejszę swoich bioder, nie wydłużę swojego ciała i nie zmienię swojego metabolizmu. Jestem taka, bo Bóg taką mnie chciał. Tak samo z Tobą, pokochaj swoje ciało, niech się stanie dla Ciebie ideałem.

Zobacz sama ile różnych ideałów jest na świecie: Jennifer Lopez, Beyonce – szerokie biodra, kształtne pośladki, ale właśnie za to są ideałem dla wielu kobiet. Kolejny przykład Ania Rubik- bardzo wysoka i przy tym strasznie szczupła. Ile jest ludzi tyle jest ideałów.

Dzisiejszy post jest po to, abyś dążyła do swojego ideału nie czyjegoś. Nie porównuj się, nie obwiniaj się za to jaka jesteś, pokochaj siebie. Zacznij wielbić swoje ciało. Bądź wzorem dla rodziny, znajomych.

Wszystkie pytania które zadałam na samym początku musisz skasować ze swojej głowy. Bądź dumna ze swojej budowy ciała, dbaj o nie, ćwicz systematycznie, odżywiaj się zdrowo i nie pozwól, aby złe myśli zaprzątały Twoją głowę.

Jesteś ideałem pamiętaj o tym!

Podziel się tym wpisem z przyjaciółmi:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Zmień swoje ciało i życie w FIT body Club!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Zapisz się do newslettera

Zapisz się, aby zawsze być ze mną w kontakcie i otrzymywać najnowsze informacje o nowościach i wszystkich działaniach w FIT body Club!

Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?
  • Wszelkie pytania kieruj przez formularz kontaktowy

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL