Mój koszyk

Niedościgniony ideał – ZMIEŃ TO!

Jaki jest Twój ideał? Które ciało uważasz za perfekcyjne? Czy dążysz do uzyskania budowy kobiet, które traktujesz jako ideał? Czy porównujesz swoje ciało z innymi? Czy ciągle masz pretensje do tego jak wyglądasz?

Moje pytanie: po co to robisz?

Nie możesz być kimś innym, niż nie jesteś. Nie porównuj się do nikogo i nie dąż za obranym ideałem. Ty jesteś inna, każdy z nas jest inny. Pokochaj swoje ciało i staraj się, aby ono było dla Ciebie ideałem. Możesz stać się najlepszą wersją siebie. Dbaj o to co jesz, ćwicz i nie podążaj za obcym ideałem. Świat Cię taką potrzebuje jaką zostałaś stworzona.

Nie zrozum mnie źle, nie mam na myśli, aby zaprzestać dbania o swoje ciało, zdrowie i duszę. Po prostu, nie chcę abyś dążyła do sylwetki której nie jesteś w stanie osiągnąć. Każdy z nas jest inny, ma inną budowę, metabolizm, predyspozycje. Z 1,60 m nie wydłużysz się do 1,75 m. Szeroki układ bioder nie zamienisz na wąski. Krótkie nogi nie przemienisz w długie. Jedne kobiety rodzą się z natury szczupłe, drobne i o szybkim metabolizmie, a drugie wręcz przeciwnie. Jeśli jesteś taka jak ja czyli nie za wysoka, o grubym koścu, masywnej budowie i wolnym metabolizmie to nie uzyskasz wyglądu super modelek. Możesz natomiast walczyć, aby stać się ideałem dla siebie.

Często sama łapię się na tym, że porównuję się do innych i wbijam sobie do głowy głupoty, które sprawiają, że mam doła. Nie będę inna, pracuję codziennie aby być najlepszą wersją siebie, ale nie zmniejszę swoich bioder, nie wydłużę swojego ciała i nie zmienię swojego metabolizmu. Jestem taka, bo Bóg taką mnie chciał. Tak samo z Tobą, pokochaj swoje ciało, niech się stanie dla Ciebie ideałem.

Zobacz sama ile różnych ideałów jest na świecie: Jennifer Lopez, Beyonce – szerokie biodra, kształtne pośladki, ale właśnie za to są ideałem dla wielu kobiet. Kolejny przykład Ania Rubik- bardzo wysoka i przy tym strasznie szczupła. Ile jest ludzi tyle jest ideałów.

Dzisiejszy post jest po to, abyś dążyła do swojego ideału nie czyjegoś. Nie porównuj się, nie obwiniaj się za to jaka jesteś, pokochaj siebie. Zacznij wielbić swoje ciało. Bądź wzorem dla rodziny, znajomych.

Wszystkie pytania które zadałam na samym początku musisz skasować ze swojej głowy. Bądź dumna ze swojej budowy ciała, dbaj o nie, ćwicz systematycznie, odżywiaj się zdrowo i nie pozwól, aby złe myśli zaprzątały Twoją głowę.

Jesteś ideałem pamiętaj o tym!

Zmień swoje ciało i życie w FIT body Club!

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

www.fitbodyclub.pl © 2019-2023