Mój koszyk

 

 

Witaj na pierwszym wyzwaniu w 2022 r. Kolejny rok zaczynamy z przytupem czyli czas na NOWOROCZNE WYZWANIE! Zatem, wybierz plan treningowy odpowiedni dla siebie i rozpocznij wyzwanie razem ze mną.

Z boku (komputer/tablet) lub na górze (wersja mobilna), znajdują się zakładki do poszczególnych planów treningowych (dla różnych poziomów zaawansowania), a pod rozpiskami odnośniki do każdego dnia treningowego. Można również pobrać plan treningowy w formie pdf. 

Poziom łatwy/średni jest przeznaczony dla osób początkujących oraz dla takich które są na poziomie podstawowym. W tym planie znajdziesz treningi tylko z poziomu początkującego czyli m.in. znajdziesz tu mix treningów z programu treningowego INICJACJA 21, INICJACJA 21 V2, INICJACJA V3 , FIT początek w 30 dni, FORMA ŻYCIA 1. Treningi dla początkujących trwają do 30 minut. Przy niektórych treningach jest wykorzystywany sprzęt, ale jeśli go nie masz, to możesz wykonywać bez. 

Poziom średni/trudny jest dla osób średnio oraz zaawansowanych czyli takich, które trenują regularnie od dłuższego czasu. Treningi trwają do godziny czasu. W tym planie będzie mix treningów z całej platformy treningowej. Przy tym poziomie niektóre treningi mają naklejkę NEW czyli oznacza to, że trening będzie nowy (dopiero pojawi się na platformie).

Zarówno dla poziomu łatwego jak i trudnego w weekendy zaplanowana jest regeneracja (jeden dzień wolny, a w drugi rozciąganie), ale Ty wybierasz w który dzień weekendu wykonasz trening rozciągający.

Treningi dla średnio i zaawansowanych od 30 do 60 minut. Sprzęt konieczny! 

  • taśmy mini band 
  • hantle 
  • czasami piłka (ale można się bez niej obyć)

I koniecznie dawaj znać o swoich postępach na Fejsbukowej grupie 

Powodzenia!

Wiem jak to jest zaczynać od zera

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie.

Jeśli ja dałam radę osiągnąć formę życia, to Ty też dasz radę!

Zobacz metamorfozy i rekomendacje

Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać formę życia i ciało o jakim zawsze marzyłaś. Nie tylko ja jestem na to dowodem, ale również kobiety trenujące razem ze mną na platformie FITbodyClub.pl

Ty również możesz dołączyć do tego grona!

Wypróbuj platformę jeszcze dziś!

Nie ma czasu na czekanie! Im szybciej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz sukces. Szkoda marnować każdy dzień, jeśli chcesz coś zmienić, to TERAZ jest najlepszy moment. 

A więc, wskakuj na siedzenie kierowcy i przejmij kontrolę nad swoim życiem. Razem przemierzajmy drogę po najlepszą wersję siebie.

Czekam na Ciebie w FITbodyClub

www.fitbodyclub.pl © 2019-2021