Mój koszyk

Witaj w kolejnej odsłonie noworocznego wyzwania. 2023 rok rozpoczynamy od mocnego akcentu treningowego. Co prawda ćwiczyć trzeba całym rokiem, ale to właśnie styczeń jest największą motywacją, aby zwiększyć lub rozpocząć swoje działania w obszarze dbania o sylwetkę, kondycję i zdrowie. W związku z tym, jak co roku, przychodzę z wyzwaniem treningowym dla początkujących i dla zaawansowanych. Dwa plany treningowe do wyboru: łatwy lub trudny.

Z boku (komputer/tablet) lub na górze (wersja mobilna), znajdują się zakładki do poszczególnych planów treningowych (dla różnych poziomów zaawansowania), a pod rozpiskami odnośniki do każdego dnia treningowego. Można również pobrać plan treningowy w formie pdf. 

Poziom łatwy/średni jest przeznaczony dla osób początkujących oraz dla takich które są na poziomie podstawowym. W tym planie znajdziesz treningi tylko z poziomu początkującego czyli m.in. znajdziesz tu mix treningów z programu treningowego INICJACJA 21, INICJACJA V2, INICJACJA V3 , FIT początek w 30 dni, FORMA ŻYCIA 1 i najnowszy program 4 WEEKS START TO MOVE. Treningi dla początkujących trwają do 30 minut. Przy niektórych treningach jest wykorzystywany sprzęt, ale jeśli go nie masz, to możesz wykonywać bez. 

Poziom średni/trudny jest dla osób średnio oraz zaawansowanych czyli takich, które trenują regularnie od dłuższego czasu. Treningi trwają do godziny czasu. W tym planie będzie mix treningów z programów treningowych takich jak: FIT początek 3, BIKINI BODY EXPRESS, INICJACJA V3, CARDIO ZONE, FORMA ŻYCIA 2 i TRANSFORMACJA.

Zarówno dla poziomu łatwego jak i trudnego w weekendy zaplanowana jest regeneracja (jeden dzień wolny, a w drugi rozciąganie), ale Ty wybierasz w który dzień weekendu wykonasz trening rozciągający.

Treningi dla średnio i zaawansowanych od 30 do 60 minut. Sprzęt konieczny! 

  • taśmy mini band/power band
  • hantle 
  • czasami piłka (ale można się bez niej obyć)

I koniecznie dawaj znać o swoich postępach na Fejsbukowej grupie 

Powodzenia!

Wiem jak to jest zaczynać od zera

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie.

Jeśli ja dałam radę osiągnąć formę życia, to Ty też dasz radę!

Zobacz metamorfozy i rekomendacje

Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać formę życia i ciało o jakim zawsze marzyłaś. Nie tylko ja jestem na to dowodem, ale również kobiety trenujące razem ze mną na platformie FITbodyClub.pl

Ty również możesz dołączyć do tego grona!

Wypróbuj platformę jeszcze dziś!

Nie ma czasu na czekanie! Im szybciej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz sukces. Szkoda marnować każdy dzień, jeśli chcesz coś zmienić, to TERAZ jest najlepszy moment. 

A więc, wskakuj na siedzenie kierowcy i przejmij kontrolę nad swoim życiem. Razem przemierzajmy drogę po najlepszą wersję siebie.

Czekam na Ciebie w FITbodyClub

www.fitbodyclub.pl © 2019-2021