Mój koszyk

Druga część programu INICJACJA 21. Program jest przeznaczony dla osób początkujących, którzy chcą wzmocnić i wyszczuplić ciało. W pierwszej części programu główny nicisk był kładziony na ogólnym rozruszeniu ciała i poprawie funkcjonowania. Natomiast druga część jest skupiona na wzmacnianiu ciała oraz poparawie kondycji. Nie zabraknie bardzo ważnych ćwiczeń rozciągających i poprawiących mobilność. W tym programie osoby początkujące będą pierwszy raz miały styczność ze sprzętem takim jak taśmy mini band, piłka fitness czy hantelki.

Program jest przeznaczony również dla osób, które nie mogą skakać.

“Inicjacja 21 Vol 2” to program treningowy trwający 21 dni, na którym spotykamy się 5 razy w tygodniu po 21 minut. Każdy trening jest w pełni kompletny czyli zawiera krótką rozgrzewkę i wyciszenie po treningu. Do programu jest wymagany sprzęt, ale ćwiczenia są dostosowane do osób początkujących lub takich które nie mogą skakać. Przygotuj sobie m.in:

  • piłkę fitness
  • taśmy mini band o lekkim oporze (0,4 – 0,7 mm)
  • lekkie hantelki (0,5-1kg) 

Program jest stworzony dla osób które chcą wzmocnić ciało, poprawić kondycję (nawet bez skakania) oraz bezpiecznie i skutecznie podnosić poprzeczkę. Dzięki użytemu sprzętu, ćwiczenia są ciekawsze, treningi urozmaicone, a efekty osiągane w szybszych czasie. 

Osoby początkujące mają możliwość osiągnięcia dużej progresji, efektów sylwetkowych bez ciężkich treningów (nie dostosowanych do ich poziomu).

Obejrzyj zwiastun i dołącz do programu. Powodzenia!  

Przepraszam, cały program jest dostępny tylko dla użytkowników z płatnym dostępem.

TYDZIEŃ 1

Play Video

TYDZIEŃ 2

TYDZIEŃ 3

Zobacz metamorfozy i rekomendacje

Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać formę życia i ciało o jakim zawsze marzyłaś. Nie tylko ja jestem na to dowodem, ale również kobiety trenujące razem ze mną na platformie FITbodyClub.pl

Ty również możesz dołączyć do tego grona!

Wiem jak to jest zaczynać od zera

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie.

Jeśli ja dałam radę osiągnąć formę życia, to Ty też dasz radę!

Co jest najczęstszą przyczyną porażki i braku efektów?

W fitbodyclub.pl te problemy odchodzą w zapomnienie!

Rozpoczynając program treningowy dostajesz plan, codzienną motywację i gwarancję skuteczności. Zatem, wchodź na platformę i pozwól mi pomóc osiągnąć Twoje cele! 

Wypróbuj platformę jeszcze dziś!

Nie ma czasu na czekanie! Im szybciej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz sukces. Szkoda marnować każdy dzień, jeśli chcesz coś zmienić, to TERAZ jest najlepszy moment. 

A więc, wskakuj na siedzenie kierowcy i przejmij kontrolę nad swoim życiem. Razem przemierzajmy drogę po najlepszą wersję siebie.

Czekam na Ciebie w FITbodyClub

www.fitbodyclub.pl © 2019-2021