INICJACJA 21 - Vol 2

Druga część programu INICJACJA 21. Program jest przeznaczony dla osób początkujących, którzy chcą wzmocnić i wyszczuplić ciało. W pierwszej części programu główny nicisk był kładziony na ogólnym rozruszeniu ciała i poprawie funkcjonowania. Natomiast druga część jest skupiona na wzmacnianiu ciała oraz poparawie kondycji. Nie zabraknie bardzo ważnych ćwiczeń rozciągających i poprawiących mobilność. W tym programie osoby początkujące będą pierwszy raz miały styczność ze sprzętem takim jak taśmy mini band, piłka fitness czy hantelki.

Program jest przeznaczony również dla osób, które nie mogą skakać.

wymagany sprzęt!

„Inicjacja 21 Vol 2” to program treningowy trwający 21 dni, na którym spotykamy się 5 razy w tygodniu po 21 minut. Każdy trening jest w pełni kompletny czyli zawiera krótką rozgrzewkę i wyciszenie po treningu. Do programu jest wymagany sprzęt, ale ćwiczenia są dostosowane do osób początkujących lub takich które nie mogą skakać. Przygotuj sobie m.in:

  • piłkę fitness
  • taśmy mini band o lekkim oporze (0,4 – 0,7 mm)
  • lekkie hantelki (0,5-1kg) 

Program jest stworzony dla osób które chcą wzmocnić ciało, poprawić kondycję (nawet bez skakania) oraz bezpiecznie i skutecznie podnosić poprzeczkę. Dzięki użytemu sprzętu, ćwiczenia są ciekawsze, treningi urozmaicone, a efekty osiągane w szybszych czasie. 

Osoby początkujące mają możliwość osiągnięcia dużej progresji, efektów sylwetkowych bez ciężkich treningów (nie dostosowanych do ich poziomu).

Obejrzyj zwiastun i dołącz do programu. Powodzenia!  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL