Nowy Rok 2020 – nowa książka do zapisania

Nowy Rok to zawsze początek nowej książki zawierającej 365 pustych stron. Oznacza to, że jest to najlepsza okazja, aby odkreślić grubą linią stary rok. Zapomnieć o przykrościach, wyciągnąć wnioski z porażek, podsumować osiągnięcia i uczcić zrealizowane cele (nawet te najmniejsze). Puste kartki nowej książki, to miejsce na nowe postanowienia, nowe nadzieje, nowe cele i nowe możliwości. Usiądź i zastanów się jak chcesz, aby wyglądała książka z 2020 roku.

Jakie masz plany? Co chcesz osiągnąć, zobaczyć, odwiedzić? Jakie doświadczenia chcesz zdobyć i co polepszyć w swoim życiu? Zapisz to wszystko na kartce (lub w kalendarzu na 2020r) jako cele i postanowienia na 2020 rok. Niech to będą cele dalekosiężne czyli wydające się nie do zrealizowania i te bardziej przyziemne, które zazwyczaj są kluczem do osiągnięcia tych największych marzeń. Zrób listę i działaj. Tylko od Ciebie zależy czy ten Nowy Rok będzie lepszy. Spróbuj zrealizować choć parę punktów. Każdy zrealizowany cel to i tak będzie ogromny sukces.

Jeśli jesteś w sytuacji w której nie wiesz jak pokierować swoim życiem i nie wiesz jakie cele sobie wyznaczyć, to wiedz, że to będzie główny cel dla Ciebie. Jako postanowienie na 2020 rok, zapisz sobie znalezienie drogi życiowej, której będziesz tak pewna, że nie opuścisz jej nawet jeśli będzie chwilami nie do zniesienia. Wtedy będziesz wiedziała, że robisz to co kochasz, a jeśli kochasz to co robisz, to praca będzie tylko przyjemnością.

Moja książka na 2019 rok kończy się i jestem z niej ogromnie zadowolona. Jest gruba i wypełniona po brzegi. Dużo w niej życiowych trudności, podjętych złych i dobrych decyzji, niepewności, strachu, ale również sporo sukcesu, wiary, rewelacyjnych pomysłów i przede wszystkim Twojej obecności. To był dobry rok i to głównie dzięki Tobie. Dziękuję Ci ogromnie za wspólne treningi, za każdy zostawiony komentarz i przede wszytskim za to, że jesteś. Ta platforma/blog i cała moja praca nie miałaby sensu, gdybym nie miała dla kogo tego robić. Dziękuję i obiecuję, że w 2020 będzie na wypasie.

Zatem, 2020 rok to nowy początek, nowe nadzieje i nowe postanowienia. Zapiszmy swoją książkę i niech będzie naszym osobistym bestsellerem.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :*

Podziel się tym wpisem z przyjaciółmi:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Zmień swoje ciało i życie w FIT body Club!

7 Comments

 1. Benka86

  Moim wyzwaniem na rok 2018 jest zrzucenie jeszcze 10kg i utrzymanie wagi oraz przekonanie moich dzieci i męża do zdrowszego jedzenia to będzie trudniejsze wyzwanie ale spróbuję. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 🙂

 2. Agnieszka Kamieniecka

  Paulina moim wyzwaniem jest trzymanie formy, wagi jaką udało mi się miedzy innymi z Tobą osiągnąć. Dziękuje za wsparcie, za komentarze, bo nie tylko Ty tego potrzebujesz:) Wszystkiego dobrego dziewczyno i bądź dalej dla mnie, dla wszystkich osób którym dodajesz skrzydeł:)

 3. Sandra Pigulska

  Witam, czy jest tu ktoś kto choruje na Hasimoto ?i mu się udało….wygrać lub udaje?

 4. Paulina Targańska

  Trzymam kciuki za Twoje postanowienia✊? życzę Ci abyś za rok te postanowienia odhaczyła✅ jako „zrealizowane”? Powodzenia i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku??

 5. Paulina Targańska

  Bardzo mi miło, również dziękuję za wspólny rok 2017 i powodzenia życzę w 2018?? Trzymam kciuki za Twoje wyzwanie✊? i jestem pewna, że forma będzie jeszcze lepsza??

 6. Silesia Ultra Mountain Team

  Dla mnie wyzwaniem jest dalsza sukcesywna utrata wagi zwiększanie intensywności treningów jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc 🙂

 7. Paulina Targańska

  Super?? bardzo fajne podejście. Tak jak piszesz, treningi powinny dawać radość. Trzymam kciuki✊ za Twoje wyzwania na 2018 rok. Powodzenia? i pozdrawiam?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Zapisz się do newslettera

Zapisz się, aby zawsze być ze mną w kontakcie i otrzymywać najnowsze informacje o nowościach i wszystkich działaniach w FIT body Club!

Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?
 • Wszelkie pytania kieruj przez formularz kontaktowy

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL