Mój koszyk

NOWY ROK… Nowy początek… Nowe nadzieje… Nowe plany…

Witam Cię w nowym 2017 roku. Dzisiaj mamy 1 styczeń czyli idealny moment aby zostawić przeszłość za sobą i zacząć tworzyć przyszłość taką jaką byśmy chcieli mieć.

Oznacza to nowy początek, nowe plany, postanowienia i nadzieje na lepsze jutro. Może wydawać Ci się że to tylko kolejny Nowy Rok i postanowienia które w pierwszym tygodniu pójdą w zapomnienie. Natomiast to od nas samych zależy czy będziemy chcieli ruszyć z miejsca czy zostać tam gdzie jesteśmy. Jeśli na samym początku zwątpisz we własne postanowienia to nie zdziw się jak nie uda Ci się w nich wytrwać. Musisz uwierzyć, że dasz radę i tym razem ten rok należy do ciebie. Myśli zwątpienia i klęski, odganiaj i zastępuj je samymi pozytywnymi myślami. Czasami jest to na siłę wymuszanie dobrych myśli, ale to działa. 😀

W każdym momencie swojego życia doszukuj się pozytywów, bez względu na tragedie lub przykrości jakie Cię spotykają.

“Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia, a wszechświat otworzy Ci drzwi, nawet gdyby wydawałoby się, że wokół są same ściany.”

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE 

Jeśli chodzi o mnie to co roku zapisuję sobie cele i założenia na przyszły rok. Co bym chciała osiągnąć, nauczyć się, zdobyć lub stworzyć w przyszłym roku.

Tworzę taką listę 1 stycznia i nie zaglądam do niej aż do końca roku. Po roku okazuje się że większość udało mi się z niej osiągnąć i z wielką dumą odhaczam. Czasami z niedowierzaniem.:D Polecam robić sobie takie listy ponieważ słowo napisane ma większą moc.

W tym roku jest podobnie, tworzę listę na 2017 rok, jednakże nie wszystkie cele są oczywiste i realne do osiągnięcia. Niektóre wymagają czasu i dużo pracy, natomiast ja w nie wierzę i wiem że jak nie uda mi się ich osiągnąć w tym roku to będę bliżej do zdobycia ich w kolejnym.

Wyjątkowo ten rok zaczynam od wyzwania :D. Założyłam sobie 60 dni treningowych zaczynając od 1 stycznia. Oznacza to, że codziennie przez 60 dni będę trenować minimum 20 minut. Rozciąganie i joga też zalicza się do treningu. Nigdy wcześniej nie robiłam sobie takich wyzwań, a takie postanowienie da mi mobilizację do pracy w przyszłym roku. Każdy wykonany trening będę dokumentować na INSTAGRAMIE z hasztagiem #60dnitreningowych, jeżeli chcecie się przyłączyć to oznaczajcie swoje zdjęcia właśnie tym hasztagiem.

Nigdy również nie zakładałam sobie celów sylwetkowych. Wygląd dla mnie był zawsze drugorzędny, bardziej liczy się dla mnie sprawność, siła i podnoszenie swoich umiejętności treningowych. ALE ten rok będzie inny i skupię się na kształtowaniu sylwetki aby do lata wyglądać lepiej niż w zeszłym roku. Mam nadzieję, że dołączycie się również do mnie i razem będziemy szykować się do lata. Co to oznacza? Większe pośladki, mocniejsze ramiona i mniej tłuszczu na brzuchu 😀

Oczywiście mam również cele treningowe np. wykonać 5 z rzędu pompek na jednej ręce czy też stanie na rękach. Z tymi celami będę z wami się dzielić jak tylko uda mi się je osiągnąć.

Jeśli chodzi o bloga i kanał YouToube to mam dużo planów i zmian do wprowadzenia więc też szykuje się owocny rok.

Jakie są Twoje postanowienia i cele na nowy rok?

Zmień swoje ciało i życie w FIT body Club!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

www.fitbodyclub.pl © 2019-2023