O mnieKim jestem

ParĘ słów o mnie

Nazywam się Paulina Targańska i jestem pomysłodawcą oraz twórcą strony internetowej  www.fitbodyclub.pl. Z zawodu jestem kwalifikowanym Trenerem Personalnym oraz dyplomowanym Dietetykiem. 

Moja droga do tego miejsca gdzie jestem teraz nie była łatwa, ani w 100% oczywista. Niestety bądź stety, zostałam obdarowana dość nie korzystnym metabolizmem i kobiecymi krągłościami. Przez to od dzieciństwa walczyłam z dodatkowymi kg i w ogóle nie akceptowałam siebie. Długo się krzątałam zanim odnalazłam prawdziwe powołanie, jakim jest sport. Ciężko pracowałam i się udało! Dzięki systematycznym treningom oraz zdrowemu odżywianiu, mam ciało o jakim zawsze marzyłam! W 100 % akceptuje siebie, a sport stał się moim uzależnieniem. 

Teraz jestem tutaj, aby wesprzeć takie babki jak ja, które w zaciszu swojego domu chcą stać się najlepszą wersją siebie. Nie ważne z jakiego miejsca zaczynasz, najważniejsze to uświadomić sobie, że wszystko jest możliwe.

Na tym blogu nie tylko znajdziesz gotowe programy treningowe, które odmienią Twoje życie, ale również masę wskazówek i super, zdrowe przepisy. Spełniaj marzenia bo czas ucieka!

MOJA PRZEMIANA

Poniżej prezentuje moje zdjęcia z najgorszym czasów, aż do najlepszych. Jak sobie przypomnę jak się czułam w swoim ciele… to, aż mnie gardo ściska. Po porostu dramat… słowo nienawiść pasuje idealnie. Nie polecam nikomu bo to tylko życie marnuje i powoduje, że zaczynamy nienawidzieć całego świata. Mam nadzieję, że moja przemiana zainspiruje Ciebie, aby jednak walczyć o siebie!

Nie bez przyczyny głównym hasłem na mojej platformie treningowej www.fitbodyclub.pl jest: Zmień swoje ciało i swoje ŻYCIE!

Moja zmiana odmieniła mi życie i postrzeganie samej siebie. Kiedyś była katastrofa, a teraz jest rewelacja. Jeśli tak jak ja kiedyś, nie czujesz się dobrze w swoim ciele, to nie czekaj dłużej. Zacznij działać i małymi krokami dojdziesz do swojego celu, a tym samym odmienisz swoje życie na lepsze! Moje programy treningowe pomogą Ci dojść do swojej szczytowej formy, nawet jeśli jesteś bardzo, bardzo początkującą osobą. 

KIEDYŚ

TERAZ

Z pośladkiem też można podziałać, nawet ćwicząc w domu!

  • strona www.paulinatarganska.pl została całkowicie usunięta. Obecnie reprezentuje tylko witrynę www.fitbodyclub.pl. W starych materiałach przewija się poprzednia nazwa. Proszę to ignorować. 
Zapisz się do newslettera

Zapisz się, aby zawsze być ze mną w kontakcie i otrzymywać najnowsze informacje o nowościach i wszystkich działaniach w FIT body Club!

Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?
  • Wszelkie pytania kieruj przez formularz kontaktowy

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL