Pamiętaj kim jesteś i jaką masz moc!

Przestań rozpaczać kim nie jesteś. Zacznij doceniać to, kim JESTEŚ.

„Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, mniej wiarę w siebie, nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopią ich osobowości.”

– Bruce Lee

Czy kiedykolwiek czułeś się małym i słabym człowieczkiem na tym świecie, nie zdolnym osiągnąć szczyty swoich marzeń? Czy nadal uważasz, że twoje plany i marzenia są zbyt duże, by stały się rzeczywistością? Że droga to celu jest zbyt trudna i wyboista by dało się ją przejść?

Często większość z nas zapomina to kim naprawdę jesteśmy w środku. Prawda jest taka, że mamy niewyobrażalną moc tworzenia życia takim, jakim chcemy by był. Ta twórcza energia jest w nas! Nie ma przeszkody, której nie umielibyśmy przezwyciężyć. Możemy wszystko. Dlatego budź się każdego ranka z uczuciem, że właśnie dziś zdarzy się coś cudownego.

Słońce świeci jednakowo dla wszystkich i życie jednakowo wszystkim pozwala się cieszyć jego urokami. To tylko od Ciebie zależy czy zechcesz radośnie patrzeć na świat i dostrzegać w nim to, co najpiękniejsze. W każdym, nawet najboleśniejszym doświadczeniu można znaleźć dobro, a  wiadomo są ludzie którzy potrafią narzekać nawet na słońce.

Więc, bierz życie w swoje ręce. Wyrzuć złe myśli, przestań się martwić i uwierz w moc pozytywnego myślenia. Pamiętaj, to o czym myślisz w ciągu dnia, staje się rzeczywistością.

Nie jest to łatwe zadanie, zwłaszcza jeśli nie układa nam się za dobrze. Natomiast, prawda jest taka, że nie warto rezygnować póki walka (życie) trwa. Nawet jeśli wydaje nam się, że już nic lepszego na nas nie czeka. Życie jest przewrotne i nieprzewidywalne… więc warto pamiętać, że po burzy i deszczu zawsze jest słońce.

Pozytywnych myśli i uśmiechu

Podziel się tym wpisem z przyjaciółmi:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Zmień swoje ciało i życie w FIT body Club!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Zapisz się do newslettera

Zapisz się, aby zawsze być ze mną w kontakcie i otrzymywać najnowsze informacje o nowościach i wszystkich działaniach w FIT body Club!

Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?
  • Wszelkie pytania kieruj przez formularz kontaktowy

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL