Mój koszyk

Pamiętaj kim jesteś i jaką masz moc!

Przestań rozpaczać kim nie jesteś. Zacznij doceniać to, kim JESTEŚ.

“Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, mniej wiarę w siebie, nie poszukuj ludzi sukcesu po to aby stać się kopią ich osobowości.”

– Bruce Lee

Czy kiedykolwiek czułeś się małym i słabym człowieczkiem na tym świecie, nie zdolnym osiągnąć szczyty swoich marzeń? Czy nadal uważasz, że twoje plany i marzenia są zbyt duże, by stały się rzeczywistością? Że droga to celu jest zbyt trudna i wyboista by dało się ją przejść?

Często większość z nas zapomina to kim naprawdę jesteśmy w środku. Prawda jest taka, że mamy niewyobrażalną moc tworzenia życia takim, jakim chcemy by był. Ta twórcza energia jest w nas! Nie ma przeszkody, której nie umielibyśmy przezwyciężyć. Możemy wszystko. Dlatego budź się każdego ranka z uczuciem, że właśnie dziś zdarzy się coś cudownego.

Słońce świeci jednakowo dla wszystkich i życie jednakowo wszystkim pozwala się cieszyć jego urokami. To tylko od Ciebie zależy czy zechcesz radośnie patrzeć na świat i dostrzegać w nim to, co najpiękniejsze. W każdym, nawet najboleśniejszym doświadczeniu można znaleźć dobro, a  wiadomo są ludzie którzy potrafią narzekać nawet na słońce.

Więc, bierz życie w swoje ręce. Wyrzuć złe myśli, przestań się martwić i uwierz w moc pozytywnego myślenia. Pamiętaj, to o czym myślisz w ciągu dnia, staje się rzeczywistością.

Nie jest to łatwe zadanie, zwłaszcza jeśli nie układa nam się za dobrze. Natomiast, prawda jest taka, że nie warto rezygnować póki walka (życie) trwa. Nawet jeśli wydaje nam się, że już nic lepszego na nas nie czeka. Życie jest przewrotne i nieprzewidywalne… więc warto pamiętać, że po burzy i deszczu zawsze jest słońce.

Pozytywnych myśli i uśmiechu

Zmień swoje ciało i życie w FIT body Club!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

www.fitbodyclub.pl © 2019-2023