Mój koszyk

Powrót po wakacyjnej przerwie

Jak ciężko jest się zmobilizować do pracy, treningów czy trzymania zdrowej diety chyba każdy wie. Niestety kiedyś zawsze trzeba wrócić do obowiązków i dbania o siebie. Wakacje to czas, kiedy wybacza się wszystko i najważniejsze jest, aby się zresetować, odpocząć od codzienności oraz rutyny. Dlatego, jeśli dawno nie było Ciebie na treningu i za dużo ostatnio było niezdrowych rzeczy, to nie miej sobie za złe. Teraz wrócisz ze zdwojoną siłą i motywacją, a czas do powrotu jest TERAZ! Nie za tydzień czy od następnego poniedziałku. Jeśli zależy Ci na zgubieniu parę kg i powrotu do sprawnego ciała to na co czekasz?! Jeśli tego mocno chcesz to działaj od razu.

Nie czekaj dłużej! Nawet jeśli nie wykonasz planu na 100%, to chociaż powoli zaczniesz się wdrażać w systematyczne treningi, dietę. Nie czekaj na poniedziałek lub środę. Odpowiedni moment nie nadejdzie bo odpowiedni moment jest teraz! Zawsze będziesz o parę kroków bliżej do swojego celu.

Nie wiesz jak zacząć? Wystarczy 20-30 minut dziennie na podstawowy trening lub 40 minut szybkiego marszu. Z mojej strony polecam dla osób po długiej przerwie od treningów lub osób początkujących program “FIT początek w 30 dni“.


30 dni, które odmienia ciało i sposób podejścia do treningów. Nie tylko zgubisz zbędne kg, poprawisz siłę oraz sprawność, ale również nauczysz się systematycznego treningu. 30 dni, 6 dni w tygodniu i tylko 25 minut. Z poziomu kanapowca, wdrapiesz się na pierwsze piętro w drodze do najlepszej wersji siebie.  Po tym programie poczujesz głód możliwości jakie możesz osiągnąć. Te 30 dni to dopiero początek, ale najważniejsze jest jak zaczynasz. Program przede wszystkim uczy podstaw wykonywania ćwiczeń, aby utrzymać sprawne ciało bez kontuzji. Jesteś gotów na zmiany?! Zatem, zapraszam w podróż z programem “FIT początek w 30 dni”.

10 dni jest za darmo, bez konieczności logowania się do FIT body Club. 

Osoby średnio zaawansowane/ zaawansowane mają większy wybór, czyli

 • FIT początek 2 STRONG & SLIM
 • FIT początek 3 – poziom zaawansowany
 • plan treningowy “Sierpień z treningiem SUMMER” – nic nie szkodzi jeśli skorzysta się z niego nawet w zimę
 • lub samemu dobierać trening z FIT body Club, na który ma się ochotę (biblioteka treningowa jest duża i systematycznie się powiększ)

Pełny dostęp do wszystkich treningów i programów treningowych znajduje się FIT body Club.

 – 30 minut treningu  to zaledwie 2 % Twojego dnia. Skończ z wymówkami! – 

Jeśli szukasz pomocy w diecie to już na jesień w FIT body Club będzie dostępna przykładowa dieta wg. moich założeń i przepisów. Dieta będzie wraz z przepisami (podobne jakie znajdują się na blogu) i opisaną kaloryką. Dodatkowo umieszczę masę wskazówek żywieniowych ułatwiający prowadzenie zdrowej diety. To wszystko dla subskrybentów FIT body Club (bez dodatkowych opłat).

Mam nadzieję że dzięki temu łatwiej i szybciej osiągniesz zamierzone cele. Zdrowa dieta jest najprostszą jaka może być i wcale nie jest pracochłonna. Większość przepisów na moim blogu (jak nie wszystkie) są bardzo proste i szybkie do wykonania. Spróbuj jednego z nich a się przekonasz.

Zacznij dziś, zacznij teraz! Im dłużej zwlekasz tym trudniej jest zrobić pierwszy krok. Pamiętaj, że nikt nie dba o Twoje wymówki. Nikt nie będzie się użalał za Twoim zwlekaniem. Nikt nie będzie Ciebie rozpieszczał, bo jesteś leniwy. To Twój tyłek, rusz nim!

Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra wiadomość jest taka, że Ty jesteś pilotem! – Michael Altshuler

Zmień swoje ciało i życie w FIT body Club!

2 Comments

 1. agakam@10g.pl

  Taaaa wakacje, urlopy ten koszmarny upał wszystko działało na niekorzyść. Ale już jest chłodniej i można fikać.Ja znowu jestem z Tobą:)

  1. Paulina Targańska

   Bardzo się cieszę, że już po wakacjach 😀 hihi, wracamy do gry!
   Fajnie, że wróciłaś bo już smutno się bez Ciebie zrobiło 😉 Pozdrawiam i do zobaczenia na treningu :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

www.fitbodyclub.pl © 2019-2023