DZIEŃ 21 – Podsumowanie

Witaj serdecznie w ostatnim dniu programu INICJACJA 21 V2. Po 3 tygodniach pracy, czas na podsumowanie i wyciągnięcie wniosków z wykonanej pracy. Jedno jest pewne, możesz być z siebie mega dumna! Co prawda jeszcze jeden trening do wykonania, ale już mogę Tobie pogratulować pokonania całego programu. Rewelacja, bardzo się cieszę...

DZIEŃ 20 – Rozluźnij Ciało

Witaj na przedostatnim dniu programu INICJACJA 21 V2. Dziś mam dla Ciebie trening rozluźniający i rozciągający całe ciało. Chwilka relaksu i wytchnienia dla Twojego ciało, przed jutrzejszym podsumowaniem. Powodzenia!  

DZIEŃ 19 – Sprawne i Silne Ciało

Witaj w 19 dniu programu. Powoli zbliżamy się do finiszu INICJACJI 21 V2. Przed Tobą zostały jeszcze 3 treningi (łącznie z dzisiejszym). Na dzień ostatni (21) też jest zaplanowany trening, więc walczymy do samego końca. Zatem, dziś trening na całe ciało z elementami cardio. Powodzenia!  

DZIEŃ 16 – Szybkie Cardio

Witaj w 16 dniu programu INICJACJA V2. Przed Tobą ostatni trening cardio z programu. Dziś tempo ćwiczeń będzie szybsze, ale jestem pewna, że spokojnie dasz radę i będziesz się świetnie bawić. Powodzenia!  

DZIEŃ 15 – Mocne Nogi i Pośladki

Witaj serdecznie, dziś rozpoczynamy III i ostatni tydzień z programu INICJACJA 21 V2. Tak jak w każdy poniedziałek, trening będzie się skupiał na dolnych partiach mięśniowych. Zarówno nogi jaki i pośladki będą mocno zaangażowane. Zatem zapraszam na dzień 15. Powodzenia życzę.  

DZIEŃ 12 – Szczupłe Ciało

Witam Ciebie w kolejnym dniu programu. Mam nadzieję, że dobrze się bawisz i z przyjemnością wykonujesz każdy trening. Nie wiem czy wiesz, ale jesteś już za półmetkiem. Super! Idzie Ci rewelacyjnie :D Zatem, lecimy dalej... Na dziś przygotowałam świetny trening, który będzie angażować całe ciało. Elementy cardio, również się pojawią....

DZIEŃ 8 – Uniesione Pośladki

Witaj serdecznie w 8 dniu! Dziś rozpoczynamy już 2 tydzień programu INICJACJA 21 V2. Zatem, dzień 8 to trening o nazwie "Uniesione Pośladki" czyli będą ćwiczenia głównie skupiające się na pracy mięśni pośladkowych oraz tylnich części nóg. Powodzenia! :*  

DZIEŃ 6 – Rozciąganie

Witam Ciebie serdecznie! Dziś ostatni dzień z pierwszego tygodnia programu INICJACJA 21 V2. 6 dzień to ROZCIĄGANIE czyli bardzo przyjemny elelemnt w planie treningowym. Jutro czeka Ciebie całkoiwuty dzień odpoczynku. Oczywiście jeśli chcesz możesz powtórzyć jutro dzisiejszy trening. Rozciągania nigdy za wiele.  

DZIEŃ 2 – Powolne Cardio

Witaj w drugim dniu programu, dzisiaj czeka na Ciebie trening cardio. Będzie to spokojne 21 minut, ale oczywiście w miarę możliwości można podkręcać tempo. Dzisiaj nie potrzebujemy żadnego sprzętu. Powodzenia, trzymam za Ciebie kciuki!  

DZIEŃ 1 – Szczupłe Nogi

Witaj serdecznie, dziś zaczynamy program INICJACJA 21 Vol 2. Cieszę się ogromnie z tego powodu, ponieważ jest to kontynuacja programu, który bardzo Wam przypadł do gustu i pomógł wielu osobom. A więc, tym bardziej jestem ciekawa i czekam z niecierpliwości na Twoją opinię. Mam nadzieję, że ten program będzie równie...