Mój koszyk

Większość ludzi nieustannie toczy wewnętrzną walkę samym ze sobą i kłóci się z tym, kim jest. Takie zachowanie, jest nie tylko destrukcyjne, ale przede wszystkim nie prowadzi do żadnego pozytywnego rozwiązania. Jesteśmy skazani na siebie samych do końca swojego życia i nic tego nie zmieni. Nie weźmiesz rozwodu, nie zostawisz, nie powiesz bay, bay. Zatem, zamiast karcić siebie za to kim się jest, krytykować i obwiniać za jakiekolwiek niedociągnięcia, błędy, niepowodzenia, to po prostu bądź dla siebie dobry. Bądź swoim najlepszym przyjacielem. Osobą, która zawsze wierzy w Ciebie, nie osądza i nie krytykuje. Zaakceptuj siebie, swoją osobowość i swój wygląd. Świat jest różnorodny i pełny indywidualności. Najgorsze to porównywanie się do innych i jednoczesne umniejszanie swojej wartości.

Wszyscy mamy wady i nikt nie jest idealny. Dosłownie nikt, choć często mamy mylne wrażenie idealności innych osób. Osoby publiczne, nasi idole, osoby które nas inspirują, też nie się niezastąpieni. Masowe media kreują ideały dla nas nieosiągalne, ale tak w rzeczywistości nie jest!

Jesteś równie wspaniałą, inspirującą, mądrą, kreatywną i piękną osobą jak Beyonce, Grażyna Torbicka, Martyna Wojciechowska czy Jennifer Lopez.

Zaprzyjaźnij się z tym, co w sobie nie lubisz, pokochaj to lub zmień. Wady są częścią nas, dzięki nim jesteśmy wyjątkowi i niepowtarzalni. Natomiast możesz również, a raczej powinnaś pracować nad tym, aby wady stały się Twoim atutem.

A Zatem, zamiast skupiać się na jednym aspekcie swojego życia, który nie pasuje Ci do układanki, popatrz na siebie z odpowiedniej perspektywy, jak na kompletną całość. Pozwól, aby wszystko w Tobie stało się harmonijną jednością. Jeśli w Twoim wnętrzu panuje spokój, nie ma potrzeby, żebyś walczyła. Czasami najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić dla siebie to: nie myśleć, nie zastanawiać się, nie wyobrażać sobie, nie zadręczać się tylko oddychać i mieć wiarę, że wszystko się jak najlepiej ułoży. Każda walka ma swój koniec. Czasami ty też musisz przestać walczyć. Doceń siebie za to kim jesteś, a jesteś wyjątkowa!

Jeśli czujesz się źle w swoim ciele oraz masz niskie poczucie wartości, to odrazu zacznij pracować w tym kierunku. Trenuj, zdrowo się odżywiaj, ucz się, medytuj, czytaj książki i otaczaj się ludźmi pozytywnymi. Jeśli nie jesteś w stanie czegoś zaakceptować, to po prostu to zmień i przestań ze sobą walczyć!

Pozdrawiam i uśmiechu życzę :*

Zmień swoje ciało i życie w FIT body Club!

2 Comments

  1. barbaraf_21.2

    TAK!!! W sedno….no to do roboty 🙂

    1. Paulina Targańska

      Do roboty :* buziaki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

www.fitbodyclub.pl © 2019-2021