Mój koszyk

Świat jest taki, jaki TY JESTEŚ!

DOM TYSIĄCA LUSTER

“Dawno temu w odległej wiosce istniało miejsce znane jako Dom Tysiąca Luster. Szczęśliwy mały piesek  dowiedział się o nim i postanowił je odwiedzić. Kiedy tam dotarł, radośnie przeskakiwał stopnie prowadzące do drzwi domu. Zajrzał do środka z wysoko podniesionymi uszami i machając ogonem tak szybko, jak potrafił. Ku swojemu zdziwieniu zobaczył, że patrzy na tysiąc innych małych szczęśliwych piesków, machających ogonami tak szybko jak on. Uśmiechnął się do nich szeroko i otrzymał w odpowiedzi tysiąc innych uśmiechów, równie ciepłych i przyjacielskich. Odchodząc, pomyślał sobie: “To wspaniałe miejsce, będę tu często wracał”.

W tej samej wiosce żył inny pies, który nie był równie radosny jak ten pierwszy. On również postanowił odwiedzić Dom Tysiąca Luster. Powoli wdrapał się po schodach i z nisko zawieszoną głową zajrzał przez drzwi do środka. Kiedy zobaczył tysiąc patrzących na niego wrogo  psów, wyszczerzył na nie zęby i z przerażenia zobaczył, że one również na niego warczą i szczerzą kły. Wychodząc, pomyślał sobie: “Co za okropne miejsce! Nigdy już tu nie wrócę!”.

To, jaki wydaje Ci się świat, jest zdeterminowane przez to, przez jakiego koloru okulary patrzysz. Gdy jesteś szczęśliwy, dostrzegasz szczęście wszędzie wokół. Kiedy jesteś nieszczęśliwy, cały świat wydaje Ci się pogrążony w nieszczęściu.

Wszyscy inni ludzie na świecie są niczym lustra. Kiedy jesteś szczęśliwy bez powodu, świat odbija to szczęście w Twoim kierunku.

Zmień swoje ciało i życie w FIT body Club!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

www.fitbodyclub.pl © 2019-2023