Świat jest taki, jaki TY JESTEŚ!

DOM TYSIĄCA LUSTER

„Dawno temu w odległej wiosce istniało miejsce znane jako Dom Tysiąca Luster. Szczęśliwy mały piesek  dowiedział się o nim i postanowił je odwiedzić. Kiedy tam dotarł, radośnie przeskakiwał stopnie prowadzące do drzwi domu. Zajrzał do środka z wysoko podniesionymi uszami i machając ogonem tak szybko, jak potrafił. Ku swojemu zdziwieniu zobaczył, że patrzy na tysiąc innych małych szczęśliwych piesków, machających ogonami tak szybko jak on. Uśmiechnął się do nich szeroko i otrzymał w odpowiedzi tysiąc innych uśmiechów, równie ciepłych i przyjacielskich. Odchodząc, pomyślał sobie: „To wspaniałe miejsce, będę tu często wracał”.

W tej samej wiosce żył inny pies, który nie był równie radosny jak ten pierwszy. On również postanowił odwiedzić Dom Tysiąca Luster. Powoli wdrapał się po schodach i z nisko zawieszoną głową zajrzał przez drzwi do środka. Kiedy zobaczył tysiąc patrzących na niego wrogo  psów, wyszczerzył na nie zęby i z przerażenia zobaczył, że one również na niego warczą i szczerzą kły. Wychodząc, pomyślał sobie: „Co za okropne miejsce! Nigdy już tu nie wrócę!”.

To, jaki wydaje Ci się świat, jest zdeterminowane przez to, przez jakiego koloru okulary patrzysz. Gdy jesteś szczęśliwy, dostrzegasz szczęście wszędzie wokół. Kiedy jesteś nieszczęśliwy, cały świat wydaje Ci się pogrążony w nieszczęściu.

Wszyscy inni ludzie na świecie są niczym lustra. Kiedy jesteś szczęśliwy bez powodu, świat odbija to szczęście w Twoim kierunku.

Podziel się tym wpisem z przyjaciółmi:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Zmień swoje ciało i życie w FIT body Club!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Zapisz się do newslettera

Zapisz się, aby zawsze być ze mną w kontakcie i otrzymywać najnowsze informacje o nowościach i wszystkich działaniach w FIT body Club!

Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?
  • Wszelkie pytania kieruj przez formularz kontaktowy

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL