NOWY program treningowy na platformie treningowej FITbodyClub.pl SZPAGAT w 4 tygodnie – start programu 31 sierpnia 2020.

Jeśli chcesz spełnić swoje marzenie i w końcu wykonać pełny szpagat, to koniecznie weź udział w tym programie. Codziennie nowe filmiki z ćwiczeniami po kilkanaście minut. Wystarczy tylko mata oraz pozytywne nastawienie. Serdecznie zapraszam do wspólnej przygody!

Zmień swoje ciało i życie w FIT body Club!

8 Comments

 1. Aneta

  Chciałabym otrzymać link do bezpłatnych zajęć.

  1. Paulina Targańska

   Bezpłatne treningi znajdują się w kategorii „Zacznij Tutaj” i kolejno w „Bezpłatne treningi. Natomiast najpierw trzeba założyć konto za 0 zł, by wejść w TRENINGI. Jeśli chodzi o program „SZPAGAT W 4 TYGODNIE” – to nie jest on bezpłatny.

 2. Joanna Szafranska-Garbacz

  Się zobaczy 🙂🙂super

 3. Joanna Szafranska-Garbacz

  Się zobaczy 🙂🙂

 4. Anna

  Jak długo trwają treningi?

  1. Paulina Targańska

   Tak od 15 minut do 20 minut maksymalnie 😀

 5. Małgorzata

  Super ciekawe czy 50+ da radę 🤔

  1. Paulina Targańska

   Tak, oczywiście da radę😀 Nie ma tutaj żadnego podziału, bo takie ćwiczenia jakie będą w programie powinien każdy wykonywać dla swojego zdrowia i sprawności. Program nie tylko będzie pomagać osiągnąć cel jakim jest szpagat, ale również będzie rozciągać całe ciało. Zatem korzyści są ogromne dla każdej grupy wiekowej. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL