Mój koszyk

Wypróbuj bezpłatnie trening zapowiedź!

Jeśli lubisz treningi siłowe, siłowo-eksplozywne, to ten program jest dla Ciebie. 4 tygodnie zabawy z hantlami i z własnym ciałem. Program odmienia nie tylko z zewnątrz, ale również wewnątrz. Siła, moc, sprawność oraz efekt uboczny: wysportowane, umięśnone ciało. Dzięki treningom z programu TRANSFORMACJA wyrzeźbisz ramiona, plecy i co ważne, odmienisz swoje pośladki i wzmocnisz nogi.

Przekonaj się sama czy ten program jest dla Ciebie wykonując BEZPŁATNY trening ZAPOWIEDŹ.

Play Video
Play Video

Przepraszam, treningi są dostępne tylko dla klubowiczów z aktywnym abonamentem.

TYDZIEŃ 1

TYDZIEŃ 2

TYDZIEŃ 3

TYDZIEŃ 4

Podziel się swoimi efektami!

Szukasz czegoś łatwiejszego? Koniecznie zajrzyj do FORMA ŻYCIA: POZIOM 1

Wiem jak to jest zaczynać od zera

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie.

Jeśli ja dałam radę osiągnąć formę życia, to Ty też dasz radę!

Zobacz metamorfozy i rekomendacje

Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać formę życia i ciało o jakim zawsze marzyłaś. Nie tylko ja jestem na to dowodem, ale również kobiety trenujące razem ze mną na platformie FITbodyClub.pl

Ty również możesz dołączyć do tego grona!

Wypróbuj platformę jeszcze dziś!

Nie ma czasu na czekanie! Im szybciej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz sukces. Szkoda marnować każdy dzień, jeśli chcesz coś zmienić, to TERAZ jest najlepszy moment. 

A więc, wskakuj na siedzenie kierowcy i przejmij kontrolę nad swoim życiem. Razem przemierzajmy drogę po najlepszą wersję siebie.

Czekam na Ciebie w FITbodyClub

www.fitbodyclub.pl © 2019-2021