Mój koszyk

Witaj na 24 dniowym wyzwaniu! Bądź ze mną w ten świąteczny, grudniowy czas i aktywnie odliczajmy dni do Świąt Bożego Narodzenia. Wyzwanie jest dla każdego czyli mogą wziąć udział zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Wyzwanie polega na tym, aby każdego dnia otwierać okienko z domku adwentowego i wykonywać zadanie niespodziankę. Więcej szczegółów na filmiku instruktażowym. Poniżej będą pojawiać się filmiki do każdego dnia. 

Odtwórz wideo

Przepraszam, treningi są dostępne tylko dla użytkowników z płatnym dostępem.

Zobacz metamorfozy i rekomendacje

Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać formę życia i ciało o jakim zawsze marzyłaś. Nie tylko ja jestem na to dowodem, ale również kobiety trenujące razem ze mną na platformie FITbodyClub.pl

Ty również możesz dołączyć do tego grona!

Wiem jak to jest zaczynać od zera

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie.

Jeśli ja dałam radę osiągnąć formę życia, to Ty też dasz radę!

Co jest najczęstszą przyczyną porażki i braku efektów?

W fitbodyclub.pl te problemy odchodzą w zapomnienie!

Rozpoczynając program treningowy dostajesz plan, codzienną motywację i gwarancję skuteczności. Zatem, wchodź na platformę i pozwól mi pomóc osiągnąć Twoje cele! 

Wypróbuj platformę jeszcze dziś!

Nie ma czasu na czekanie! Im szybciej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz sukces. Szkoda marnować każdy dzień, jeśli chcesz coś zmienić, to TERAZ jest najlepszy moment. 

A więc, wskakuj na siedzenie kierowcy i przejmij kontrolę nad swoim życiem. Razem przemierzajmy drogę po najlepszą wersję siebie.

Czekam na Ciebie w FITbodyClub

www.fitbodyclub.pl © 2019-2021