UWIERZ i bądź cierpliwy, a dostaniesz to o czym marzysz!

Po nocy nastaje dzień, a po porażce nastaje sukces. Bądź cierpliwy i uwierz, a dostaniesz to o czym marzysz. Proste, a zarazem trudne do realizacji.

Nie ważne czy chcesz schudnąć, zmienić pracę, zarabiać miliony, mieć własny helikopter czy znaleźć miłość swojego życia – BEZ wiary i cierpliwości, żadna z tych rzeczy nie stanie się rzeczywistością.

Sekretem ludzi sukcesu nie jest ich talent, znajomości, „szczęście”. Sukces to ciężka praca, podejmowanie ryzyka, wyjście ze strefy komfortu i przede wszystkim WIARA i CIEPRLIWOŚĆ. Jeśli nie uwierzysz, że uda Ci się schudną 15 kg, nie podejmiesz się próby ciężkiej pracy do jej osiągnięcia i nie będziesz cierpliwy to nie osiągniesz zamierzonego celu. Ludzie się poddają, bo nie widzą efektów swojej pracy, rezygnują wtedy, kiedy jest najgorzej, kiedy sprawy nie idą po naszej myśli. To właśnie ten moment, który wydaje nam się najgorszy, w którym nie widzimy dalszej drogi, kiedy wszystko wali się na łeb i szyję – rozgranicza ludzi sukcesu od ludzi przeciętnych. Zawsze po burzy jest słońce!

Wszyscy chcą sukcesu, każdy chce Lamborghini, szczupłe i wysportowane ciało, wszyscy chcą „wolności finansowej”, natomiast niewiele osób jest w stanie pokonać burzę, aby dotrzeć tam, gdzie świeci słońce.

Musisz mieć cierpliwość i wiarę, aby mierzyć się z rzeczami które nie idą po Twojej myśli.

Gdy tylko w to uwierzysz, natychmiast przekonasz się, że wszystko jest możliwe, bo zależy tylko od Ciebie.

Trzymaj się swojej wizji i miej świadomość kierunku, w którym zmierzasz. Pracuj ciężko na swój sukces i nie pozwól nigdy sobie wmówić, że nie dasz sobie z czymś rady. Miej marzenia, ale określ swoje cele. Marzenia bez określonych celów, pozostają tylko marzeniami.

Będzie ciężko, bo zmiana jest trudna. Zmiana jest jedną z najbardziej paraliżujących rzeczy, z jakimi człowiek musi się mierzyć. Większość osób obawiając się strachu i porażki pozostaje w swojej strefie komfortu. Powstrzymują w ten sposób siebie przed zdobyciem czegoś lepszego.

Nie bój się popełniać dużych błędów, aby marzyć o wielkich rzeczach. Nic w życiu nie ma wartości, jeśli nie wymaga podjęcia ryzyka.

Nelson Madela:

„Nie można odnaleźć pasji, kiedy idziesz na łatwiznę, zadowalasz się przeciętnością i mierzysz poniżej swoich możliwości”

Uwierz, pracuj ciężko i bądź cierpliwy

Podziel się tym wpisem z przyjaciółmi:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Zmień swoje ciało i życie w FIT body Club!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Zapisz się do newslettera

Zapisz się, aby zawsze być ze mną w kontakcie i otrzymywać najnowsze informacje o nowościach i wszystkich działaniach w FIT body Club!

Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?
  • Wszelkie pytania kieruj przez formularz kontaktowy

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL