Mój koszyk

W końcu strona ujrzała światło dzienne. Moja radość jest nie z tej ziemi. Po ciężkich perypetiach jakie przeszłam jestem już z powrotem. Dziękuję wszystkim za wsparcie, wyrozumiałość i motywację, by się nie poddawać. To dzięki Wam jestem tutaj, a ta strona jest właśnie dla Was. Od teraz, a właściwie od listopada nie istnieje już paulinatarganska.pl. Teraz reprezentuję tylko i wyłącznie fitbodyclub.pl. Zatem nowa nazwa, nowe logo i całkowicie odświeżona szata graficzna.

Tematem przewodnim strony to oczywiście treningi oraz cel jakim jest dążenie to najlepszej wersji siebie. W fitbodyclub.pl nie zabraknie również przepisów na zdrowe dania, desery itp. (kategoria „Przepisy”) oraz wpisów dotyczących zdrowia, motywacji czy porad treningowych (a to wszystko jest umieszczone w kategorii „Blog”). Wszystkie treningi oczywiście znajduję się w kategorii “Trening”. Teraz strona jest bardziej przejrzysta, dynamiczna oraz motywująca do walki o lepsze ciało i życie.

Na otwarcie strony przygotowałam 20% zniżkę na wykupienie subskrypcji. Jest to nowa witryna więc przez pierwsze tygodnie jeszcze będziemy testować poprawność działania platformy i wprowadzać ewentualne zmiany. Choć zakładam, że nie wynikną w trakcie żadne problemy. Zniżka jest aktywna, przez 30 dni!!

Po wykupieniu wybranego abonamentu dostajecie dostęp do wszystkich treningów i programów treningowych jakie są na platformie. Natomiast jeszcze przed zakupem można wejść w sekcje “Trening” i zobaczyć co Wam oferuję.

A już za prę dni rusza nowy program dla osób bardzo, bardzo początkujących „INICJACJA 21”. Po wejściu w Trening ->Programy treningowe -> Inicjacja, można obejrzeć zwiastun najnowszego programu.

Dziękuję i miłego buszowania po stronie.

p.s jeszcze nie wszystkie wpisy mają zdjęcia, ale wszystko będę sukcesywnie uzupełniać.

Zmień swoje ciało i życie w FIT body Club!

2 Comments

  1. agakam

    Paulina nawet nie wiesz jak bardzo się ciesze z Twojego powrotu:)

    1. Paulina Targańska

      Dziękuję, bardzo mi miło i również się cieszę, że mogę być z Wami! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

www.fitbodyclub.pl © 2019-2023