Odtwórz wideo

FORMA ŻYCIA: POZIOM 0

Wyzwanie FORMA ŻYCIA: POZIOM 0 jest stworzony dla początkujących. Jeśli jesteś taką osobą to nie zastanawiaj się dłużej tylko włączaj DZIEŃ 1 i rozpocznij prawdziwą przygodę o najlepszą wersję siebie. Dzięki temu wyzwaniu będziesz gotów na kolejny krok jakim jest pełny program FORMA ŻYCIA: POZIOM 1. 

Jeśli chcesz naprawdę zacząć zmieniać swoje życie i ciało, to te wyzwanie Ci w tym pomoże. Dostajesz gotowe narzędzie do pracy oraz codzienną dawkę motywacji. Gdybym jak na początku swojej drogi miała taki produkt to nie wahałabym  się dłużej. 

Koniecznie dołącz do wyzwania. Dokładnie wiem jak trudno jest zacząć, bo sama kiedyś zaczynałam. Natomiast efekt końcowy jest wart każdego wysiłku i poświęcenia. 

Poznaj mnie bliżej!

Nazywam się Paulina Targańska i jestem twórcą platformy treningowej www.fitbodyclub.pl. Z zawodu kwalifikowany Trener Personalny i dyplomowany Dietetyk.

Od dzieciństwa zmagałam się z dodatkowymi kilogramami i ogromną niepewnością siebie. Droga nie była łatwa, ale warta wszelkich wysiłków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, teraz pomagam innym osiągnąć swoje wymarzone ciało i poczuć pewność siebie!  

Co jest najczęstszą przyczyną porażki i braku efektów?

  • szybko malejąca motywacja
  • brak planu
  • brak efektów
  • brak osoby która Ciebie poprowadzi

W fitbodyclub.pl te problemy odchodzą w zapomnienie!

Rozpoczynając program treningowy dostajesz plan, codzienną motywację i gwarancję skuteczności. Zatem, wchodź na platformę i pozwól mi pomóc osiągnąć Twoje cele! 

Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?
  • Wszelkie pytania kieruj przez formularz kontaktowy

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL