Zacznij tydzień z poniedziałkowym UŚMIECHEM

Zacznij tak poniedziałek, jak chcesz żeby wyglądał cały  tydzień. Zawsze wstawaj swoją pozytywną nogą i budź się każdego ranka z uczuciem, że właśnie dziś zdarzy się coś cudownego.

Każdego ranka budzimy się na nowo. To, co zrobimy dzisiaj, jest najważniejsze. 
-BUDDA

Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, dlatego postaraj się każdego ranka przeprogramować swoje myśli. Wyrzuć te złe czyli zazwyczaj pełne obaw i niepokoju, a zastąp je myślami pełnymi wiary, nadziei i radości. Każdego ranka oczekuj cudów, pamiętaj sekretna moc tkwi w Tobie! Twoje myśli tworzą twoją rzeczywistość. Na czym się skupiasz – to wzmacniasz i przyciągasz.

Indiańskie powiedzenie:

W każdym z nas walczą dwa wilki. Jeden jest zły, to gniew, zazdrość, chciwość, pretensja, kłamstwo, pogarda i ego. Drugi jest dobry, to radość, uprzejmość, empatia i prawda. Który wilk wygrywa? Ten, którego karmisz.

Wybieraj wyłącznie pozytywne myśli, kiedy opisujesz swój dom, karierę i finanse, dlatego że Twoje słowa przyciągają rezultat. Każda myśl jest inwestycją, która natychmiast procentuje, więc inwestuj mądrze.

Masz moc wyboru swych myśli i napełnienia ich miłością, spokojem i harmonią.

Miłego dnia i uśmiechu.

Zmień swoje ciało i życie w FIT body Club!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Ważne

Materiały na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady medycznej. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub programu ćwiczeń.

Potrzebujesz pomocy?

www.fitbodyclub.pl © 2019  Regulamin Polityka prywatności | Kontakt 

visa.svg
mastercard.svg
dotpay_logo_napisPL