Mój koszyk

Zmień myślenie, a zmienisz swoje ŻYCIE.

W każdej chwili swojego życia masz wybór. Możesz widzieć przed sobą same ograniczenia albo dostrzegać ogromną obfitość. Spójrz na obrazek z końca XIX wieku. Kogo widzisz na tym zdjęciu?

Młodą czy starą kobietę?

Widzisz, wszystko zależy od tego, jak na niego spojrzysz. Tak samo jest w życiu. To co widzisz, zależy od Twojego nastawienia. Zacznij dostrzegać drugą rzeczywistość – świat pełen obfitości i miłości. Odżuć obraz niedostatku i lęku. Nie myśl co ludzie myślą o Tobie, niech oni zastanawiają się co Ty myślisz o nich – jeśli już musisz poświęcać temu energię. Nie uzależniaj poczucia własnej wartości od świata zewnętrznego.

Największe więzienie, w którym żyją ludzie, to strach przed tym co pomyślą inni.

“Nasze granice wyznaczone są tylko przez nasze lęki”- Yannik Noah

Żyj swoim życiem, twórz go takim jaki chcesz, aby był. Nie pozwól, by ktokolwiek Cię osądzał i porównywał z innymi. To, że ktoś ma lepsze wykształcenie czy status materialny nie znaczy, że jesteś gorszy i nie możesz zdobywać wysokich szczytów. Jeżeli czujesz się gorszy od innych, to tak będzie. Rób wszystko, aby czuć się szczęśliwym. Jeżeli radość Ci sprawia przebywanie na łonie natury i zajmowanie się zwierzętami to tak rób! Wolisz malować obrazy? Gotować? Szyć? To do dzieła! Rób swoje i się nie poddawaj. Podążaj za wewnętrznym głosem. Masz wybór albo zmienić swoje życie, albo go pokochać. PAMIĘTAJ – porażka nie oznacza klęski. Niepowodzenia prowadzą do sukcesu!

“Jeżeli od razu nie osiągniesz sukcesu, próbuj i próbuj znowu”. – William Edgar Hickson

Walt Disney został zwolniony z pracy w jednej z gazet, ponieważ zdaniem wydawców, brakowało mu wyobraźni. Ten brak wyobraźni spowodował, że Disney był 59 razy nominowany przez Amerykańską Akademię Filmową do Oskara, a 26 razy zdobył statuetkę.

Pierwsza firma Henry’ego Forda splajtowała. Z kolejnej odszedł sam, ponieważ nie mógł dojść do porozumienia ze wspólnikami. Ford dopiero w wieku 44 lat wprowadził na rynek Forda T. W wieku 45 lat był już milionerem, a umierał jako 84-letni miliarder.

Niżej dowód na to, że zdobyte wykształcenie nie jest oznaką mądrości człowieka. Największe osoby świata nie podążają za standardami, robią swoje nie patrząc na innych.

 • Richard Branson, właściciel ponad 200 firm, ukończył tylko szkołę średnią
 • Bill Gates nie ma wyższego wykształcenia
 • Steve Jobs (Apple) nie miał wyższego wykształcenia
 • Michael Dell rzucił naukę w college’u w wieku 19 lat
 • Henry Ford był samoukiem
 • Frank Lloyd Wright, architekt, ukończył jedynie podstawówkę
 • Coco Chanel opuściła szkołę w wieku 18 lat
 • Walt Disney szkołę porzucił już w wieku 16 lat
 • Tomas Edison nie ukończył podstawówki
 • Philip Green zakończył edukację na szkole podstawowej
 • Virginia Woolf nie ukończyła szkoły

“Wszyscy wiedzą, że czegoś się nie da zrobić, wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi” – Albert Einstein

Ciekawostka:

W Stanach Zjednoczonych przeprowadzono badania naukowe, dotyczące trzmiela. Udowodniono, że powierzchnia jego skrzydeł jest za mała, by przy swojej wadze mógł latać. Dlaczego więc trzmiel fruwa? Dlatego, że nie wie, że nie może.

Rób swoje i pokochaj siebie, a potem innych. 

“Kochaj bliźniego jak siebie samego” – nie kochasz siebie -> nie pokochasz bliźniego 

Zmień swoje ciało i życie w FIT body Club!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz również

www.fitbodyclub.pl © 2019-2023